Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hónaposom ha ébren van,...

8 hónaposom ha ébren van, szinte kizárólag a száján át veszi a levegőt. Ha alszik, akkor az orrán, olyankor hangosan szuszog, esetleg horkol. Volt valakinél ilyen?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt a gond? Hetek óta igy van. Gyerekorvos azt mondta, ha nem múlik, igyem fül-orr-gégészre, de nem nagyon foglalkoztatta a dolog. Most voltam vele, ott azt mondták, nem kóros, ez lehet kezdődő fertőzés, vagy allergia. Kicsit irritált az orrnyálkahárya. Tengervizes orrsprayt javasolt. Nos, nem segít. Olyan, mintha folyamatosan be lenne dugulva az orra. Arra is gondoltam, hogy esetleg az étel amit eszik, az kerül az orrába. Folyni sosem folyik neki. Nem náthás vagy ilyesmi.

Hová lenne érdemes vinnem? Volt valakinél hasonló?


2019. aug. 14. 08:25
 1/3 A kérdező kommentje:
*vigyem, *gégészetre
2019. aug. 14. 08:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk volt de 3 évesen.Nála nsgy volt az orrmandula.4 évesen meg is műtötték.
2019. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fül orr gégészet. Lányomnak adtak allerfia gyógyszert, nem hatott, majd vissza, steroidos orrsprayt, mondták ha az sem hat akkor ormandula kivétel.

Nem hatott, ormandula ki, azóta kap levegőt rendesen. Cumizni sem tudott már nálunk , mert szívott kettőt a cumin, utánna levegőt kellett vennie a száján. Sajnáltam nagyon, megváltás volt a műtét, ami. Semmiség volt

2019. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!