Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek lett szetnyilt hasizma...

Kinek lett szetnyilt hasizma szules/ek utan, sikerult javitani, okozott gondot kesobb?

Figyelt kérdés

#szülés #szetnyilt hasizom
2019. aug. 14. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyém magától záródott. Még egy minimális szétnyílás van köldök fölött. Arra tornázom.
2019. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3 ujjnyi szétnyílásom volt, 8 héttel szülés után kezdtem az RTM tornát, 6 hét alatt helyrejött, de mindennap tornàztam. Köldöknèl fájt ameddig szét volt nyílva, már nem fáj.
2019. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem jött helyre, tornázni meg nem mertem mert sérvem is lett amit műteni kellett
2019. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

4 centi volt köldök felett, 3 alatta. Tornára jártam mert rettenetesen fájt a hátam miatta. Egy 8 alkalmas kurzus szinte teljesen összehúzott. Azóta itthon tornázom, hogy karban tartsam, mert ha nem teszem nyílik szét újra és jön a hátfájás is.

Nagyon sok torna megtalálható a neten, de azért jó elmenni először szakemberhez, hogy a helyes technikát megtanuld.

2019. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Es magatoknak allapitottatok meg, vagy szakember, mik voltak a jelek? Nekem nem faj semmim, nincs is sok foloslegem, de a hasam, olyan gombolyuen nagy, mintha terhes lennek, persze van rajta zsir is, de fura...
2019. aug. 14. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:
1 éves a kislányom; 2 ujjnyi szétnyílásom van köldöknél, 1-1 ujjnyi alatta és fölötte. Nem okoz semmi panaszt, esztétikailag sem zavaró.
2019. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 ujjnyi volt de 1 lett belőle 3 hónappal szülés után. Tornàztam, helyrejött. Nem okozott gondot. Amíg tartott is csak esztétikailag.
2019. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy offolok de azt honnan lehet tudni hogy szétnyílt a hasizom?

Én elég husi vagyok, ráadásul koraszültem egy egészen apró babát.. Hasam is alig volt, de azóta is úgy néz ki mintha még mindig terhes lennék. A kis terhes has is tud szétnyílást okozni?

2019. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudtok tornagyakorlatokat linkelni, ami hatasos?
2019. aug. 14. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a love your belly-ről tudok nyilatkozni. Lineklni nem sok mindent lehet. Sokféle feladat van, egy alkalomra érdemes elmenni, mert ott mondják el, hogy mekkora szétnyílásra melyik feladat jó. Ha mást csinálsz, többet árt, mint használ.
2019. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!