Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők. Ha a lanyodnak egy...

Szülők. Ha a lanyodnak egy 'fekete' ferfitol lenne gyereke. Akkor ti csalódottság ereznetek hogy az unokatok nem olyan mint 'ti'? Hanem félvér. Pláne egy faluban.

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 14:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem! En nem vagyok rasszista, illetve a gyermekem el tudja donteni kit szeret,kitol vallal gyermeket. Attol meg az unokam lenne es ugyan ugy szeretnem. Ha a parja jo ember,szereti oket akkor nekem nem szamit. Egyreszt bele szolasom sem lenne de alapbol nem szolnek bele,ha megis akkor nem latnam surven sem a gyermekemet sem az unokamat.

Es azt meg pont le..artam mindig hogy a falu mit gondol. Igyis ugyis pletykalnak,nem erdekel hogy epp mirol, attol meg en soha nem fogok szegyenkezni ha kitalalnak valamit,vagy nem tudnak elfogadni valamit.

2019. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Könyörgöm mond, hogy ez csak valami provokatív kamu kérdés.

Mi az, hogy nem olyan, mint ti??! Nem olyan undorító, rasszista sutyerák, így értetted?! Miféle "nagyszülő" az, aki szégyelli az unokáját, csak mert félvér? A fekete és félvér emberek is pont UGYANOLYANOK, mint "ti", sőt az ilyen rasszistáktól ezerszer különbek!

A falu meg hogy jön ide? A falunak akarsz megfelelni, nehogy vasárnap délután a padra kiülve a vénasszonyok a szájukra vegyenek, ugye?....Hányinger komolyan.

2019. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem, szerencsére nem vagyok rasszista.
2019. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

Nincs lányom, így nem is tudok válaszolni a kérdésedre. Fiam van. Nekem telejsen mindegy, hogy milyen hölyget válassz élete párjául. Kínai, fekete, fehér, mindegy. Az ő élete, az ő boldogsága. Jogom sem lenne beleszólni. Az unoka meg az unokám lesz.. (ha lesz)

Megjegyzés.

Én magyar anya- magyar apától születtem. Mindketten szőkék, anyum kék, apum zöldszemű. 3 nővérem van. Mindhárom szőke kék vagy zöld szeműek, és fehér bőrüek. De én vagyok a kakukktojás-

Kreolbarna bőr, sötét barna (majdnem fekete) haj, sötét barna szemek. Gyerekként nagyon sokszor megkaptam, hogy

- kis cigány vagyok

- elcseréltek

- zabigyerek

. örökbefogadtak

stb...

Pedig egyik sem. Ők a szüleim, és az édestestvéreim Csak én nem anyumra, és apumra hasonlítok, hanem az apai nagymamámra aki szintén kreolbőrű, barna hajú, szemű volt.

Ja. a férjem is barna hajú, barna szemű, a közös fiúnk meg szőke és zöld szemű, mint az apám.

2019. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%

Miért kellene olyannak lennie mint én???

Pláne faluban.... fontosabb a falu szája mint eg unoka????? Meg a saját gyerekem?

2019. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Itt magamrol kerdeztem. Nyilvan szerintem semmmi baj nincs ezzel, ezt csak amolyan közvélemény kutatas gyanant kérdeztem itt meg. Nyilvan imadom kinezettol fuggetlenul a gyerekemet. Csak megremiszt felenk mennyire 'masnak' latjak a kisgyereket. Es amiatt kerdeztem hogy akkor en vagy ok gondoljuk 'rosszul' ❣️
2019. aug. 16. 15:44
 7/28 A kérdező kommentje:

Latjatok kíváncsi voltam mennyi olyan emver van vagy reagalna ugy mint a hetes.

Es köszönöm a választ.


Ezt ertem h nincs jogom beleszolni. De a belso hangotok is tenyleg azt gondolja hogy ez teljesen oke?

2019. aug. 16. 15:46
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Én meg a néger bébit is ugyanúgy imádnám ennyi.
2019. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
De képzeld #8, ugyanúgy tologatnám, játszanék vele, imádnám, puszilgatnám stb. És tudod miért? Mert nem vagyok fajgyűlőló, rasszista tahó, aki bőrszín alapján méri a szeretetét és az alapján ítél meg másokat! Besüllyednék szégyenemben a föld alá, ha ilyen tirpák lennék vagy ha ilyen suttyó anyám lenne!
2019. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
❣️💕❤️
2019. aug. 16. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!