Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők. Ha a lanyodnak egy...

Szülők. Ha a lanyodnak egy 'fekete' ferfitol lenne gyereke. Akkor ti csalódottság ereznetek hogy az unokatok nem olyan mint 'ti'? Hanem félvér. Pláne egy faluban.

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 14:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%
#19: Itt nem arról volt szó, hogy ki milyen bőrszínű párt akar, hanem hogy a nagyi hogy viszonyulna a félvér unokájához és DE bizony, az igen is rasszizmus mikor közlik, hogy ők szégyellnék ha félvér lenne az unoka, nem szeretnék és nem foglalkoznának vele!! Undorító!
2019. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
20%
Elfogadnám mert az unokám, de azért remélem a lányomnak lesz annyi esze hogy a saját kulturájából választ, két külön kultura házassaga gyakran követel nagy kompromisszumot. A gyereknek is szivás mert itt fekete lesz, a feketék közt meg fehér, ahol szintén nem fogják befogadni, mert bár a nagy jogvédők nem akarják elismerni de a feketék is keményen rasszisták. Ők se rajonganak a vegyes házasságokért. Persze ezért most le leszek pontozva, haha...
2019. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
Intelligens, értelmes felnőtt embereknek, (akik persze nem rasszisták és gyűlölködők) ez nem okoz problémát és tiszteletben tartják a gyermekük párválasztását! Nem azt próbálják propagandálni, hogy mindenkép válasszon fehér férfit, mert jaj a kompromisszum, hanem azt hogy válasszon bőrszíntől függetlenül (!!) olyan társat, akiben megtalálja azt, amit keres, amire szüksége van, akivel boldog és akibe őszintén szerelmes. A többi nem számít, aki lenézi a másikat emiatt, az csakis az ő szegénységi bizonyítványa!
2019. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó azért irsz hülyeséget mert hosszú távin még az azonos kulturában felnőtt emberek sem képesek együtt élni kompromisszum nélkül. De te nyugodtan elmehetsz egy arab hatodik feleségének, mert semmi szükség másra csak szerelemre.
2019. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%

Kedves rasszista utolsó, a szövegértésmezés láthatólag nem az erősséged, ugyanis egyetlen szóval nem írtam, hogy nem kell kompromisszum, csak szerelem! Azt írtam, hogy nevetséges azzal indokolni más bőrszínű partner ellen, hogy ohh a kompromisszum, hisz evidens, hogy azt egy fehér férfival is kötni kell, csak úgy működik hosszútávon a kapcsolat.. Azt meg hadd döntse már el mindenki maga, hogy mennyi kompromisszumot hajlandó vállalni a kapcsolatában!

Különben is itt nem az volt a téma, hogy kedves anyuka képes-e elfogadni egy fekete férfit, mint a lánya szerelmét vagy hogy mi a véleménye róla! Egy normális édesanya, aki szereti a lányát, az elfogadja a párját is!! És itt nem arról van szó, hogy egy szakadt, drogos börtöntöltelékkel jött össze a lány, akitől érthető hogy kb minden édesanya óvaintené a lányát, csupán más a bőrszíne, mint neki! Ez még nem bűn. És ez egyáltalán nem indok a gyűlölködésre.

Kivéve persze, ha rasszista vagy....


Egyébként az előítélet az látom megy, de éppenséggel pont beletrafáltál, ugyanis az apukám arab, anyukám pedig magyar. :)

És képzeld a büdös életében nem cserélném egy fehér apukára, ahogy anya se egy fehér pasira! Okoskodsz úgy, hogy szerintem arab embert max TV-ből láttál, nem hogy személyesen ismernél esetleg akár egyet is.. Színtiszta előítélet, hogy minden arabnak több felesége van, pont olyan mint hogy mindegyik erőszakos, terrorista stb. Nincs több felesége, Európában élve teljesen átvette az itteni szokásokat, alkalmazkodott, soha semmit nem erőltetett ránk és nem éreztük hátrányát annak, hogy ő arab és ezáltal én és a húgom is félig azok vagyunk. A nevünkön meglepődnek a mai napig, de miután elmondjuk hogy miért ilyen "fura", minden megy tovább. Anya szülei egy percig nem voltak előítéletesek és nem toporogtak, hogy fuuuuj arab.. És imádnak minket is, nem szégyellnek, csak mert félvérek vagyunk. Szóval hagyjuk az állandó ítélkezést. Halistennek mi nem ilyen rasszista közegben éltünk/élünk.:)!

2019. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg azt lett volna jobb, ha meg sem születsz, te szerencsétlen rasszista... Veled is csak eggyel többen vagyunk.:D Légy büszke magadra, de ahogy neked se mondhatja meg senkinek mit csinál, úgy szerencsére nekem se mondja meg senki, hogy pl kit nézzék ember számba és kit tekintsek féregnek.

És épp ugyanígy az apukámnak se mondja meg senki, hogy hova mehet és hova nem!! Nem is ismered, mit ártott neked? Semmit, csak a korlatolt kis agyad addig addig terjed, hogy kinek milyen a bőrszíne. Ostoba, primitív ember vagy, pont ilyenekre nincs szükség erre a világra. Szerencsére vannak még normális emberek, te mindenesetre nem tartozol közéjük.

2019. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%

Fúj de ritka undorító, érzéketlen, primitív ember vagy te 26-os. Jah, kit izgat, hogy rasszista vagy, végülis csak több milliárd embert ítélsz el pusztán a bőrszíne miatt, mintha te fehér ember feljebb való és elsőbbrendű lennél bárkinél is. A kommented alapján épp azt sikerült bebizonyítanod, hogy az intelligencia szinted a béka segge alatt, az emberekhez való hozzáállásod meg szánalmas. Miféle ember ítélkezik ismeretlenül, pusztán bőrszín alapján? Lehet ők kívül feketék, te viszont belül vagy az, de mint az éjszaka. Nem tudom melyik a rosszabb...🤷🏽‍♀️😅

Azért az is ritka gyomorforgató, hogy valaki még büszke is arra, hogy egy rasszista paraszt és még büszkén hirdeti isy magánügyed valóban, de akkor legalább ne add elő úgy, mintha ez valami dicséretes dolog lenne. Mert ez egy primitív, ostoba ember jellemzője.

Szerencsére az ég világon semmi beleszólásod nincs abba, hogy ki hova mehet és hova nem. Bár a te fajtádat a holdra lenne a legjobb kilőni..

2019. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Én már az a generáció vagyok, aki nem érdekel, hogy ,,Mit mond a falu". Meg különben se érdekel, a vejem bőrszíne. Inkább legyen egy normális fekete, mint egy alkoholista fehér...


Amúgy az án falumban van egy férvér leányka (teljesen sötét a bőre, nem átmenet). 8 évvel kisebb mint én, s édeske :)

2019. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!