Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők. Ha a lanyodnak egy...

Szülők. Ha a lanyodnak egy 'fekete' ferfitol lenne gyereke. Akkor ti csalódottság ereznetek hogy az unokatok nem olyan mint 'ti'? Hanem félvér. Pláne egy faluban.

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 14:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%

Úgy látom, az adminok kitessékelték a rasszista gyökeret.


A kérdésre válaszolva: semmi bajom nem lenne veld.

2019. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Igy az a baj hogy csak a pozitivrol az igen szerintem is ez a jo rol kapok velemenyt.

Pedig az ellenkezo ugymond rasszista van velemeny is erdekelt volna es meg pozitiv ertekelest is adtam ra.. Igy ninca tul sok valos alapja a kerdesemnek mert nem. Johet ra oszinte valasz

2019. aug. 16. 17:35
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne olyan mint én? Ember vagyok. Ő is ember. Nincs miről beszélni.
2019. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
11%
Én szégyellném ha félvér unokám lenne,nem is tudnám szeretni.
2019. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Utolsó es pontosan mi miatt szegyenlened?
2019. aug. 16. 19:13
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Jöhetne normális válasz, csak az ilyen emberek sajnos nem tudnak normálisan megnyilvánulni.
2019. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
19%

Én igencsak meglepődnék... A lányom választásán. Régen, tiniként ezzel ijesztgettük a szüleiket, hogy néger párunk lesz. Semmitől sem féltek jobban.


Tudom, hogy a lányom egy külön ember, és nem én vagyok. De csak annyit írok le, hogy itthon kedvelt film volt a Lányom nélkül soha....


Amellett anyukám óvónő. Rengeteg csúfolással kellett megküzdeniük az arab gyerekeknek. Persze anya tett ellene, de akkor is... Sajnálnám azt a gyereket, hogy ezzel kell megküzdenie egész életében.


Pont az a baj, hogy itt nem fehér, az apja hazájában meg nem fekete. És ezt nehéz kezelni. Sokszor szegény gyerekek is a romákkal barátkoztak csak, mert azt hitték, nekik velük "kell".

2019. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%
Gyomorforgató mennyi rasszista, primitív, ember van.... Hálát adok istennek, hogy az én környezetemben nincsenek ilyen tahók, akik bőrszín alapján ítélik meg az embert és képes lennének a saját unokájukat megtagadni, csak mert félvér. Büszkék lehettek magatokra!!🤮🤮
2019. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
18%

Az NEM rasszizmus, ha valaki magyarként magyar párt akar.


A rasszizmus MÁST jelent!!!

2019. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
21%

Beszélgettem anyukámmal erről (óvónő). Mesélte, hogy az a szerencsétlen gyerek körömkefével dörzsölte a kezét, mert le akarta mosni a "feketét" róla... :((( Anyukám már a végén földgömböt vitt be, úgy magyarázta a gyerekeknek, miért fekete xy bőre. Szomorú dolog ez, akárhonnan nézzük.


Mert a gyereknek a leghosszabb. A politikai hozzáállás miatt a felnőttek elfogadják, de a gyerekek NEM!

2019. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!