Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem lanyosak ezek...

Csak szerintem lanyosak ezek a fiu nevek? Vagy nektek teljesen fius ferfias? Adrián, Marián, es ehez hasonloak aminek eleje lany nev

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Adrián nekem annyira nem lányos, a Marián már inkább az...

De a Jácint is férfinév :D

2019. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
A Marián borzalmasan lányos szerintem.
2019. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Az egyik öcsém Adrián, 22 év alatt sosem csúfolták a neve miatt. A Marián is szép szerintem, nem gondolom lányosnak őket. Akkor már inkább lányos pl a Noel.
2019. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Az Ariel az nagyon lányos szerintem, és nemcsak a hableány miatt.

Gyerekként a Jácintra hittem mindig, hogy lánynév.

2019. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
A Dorián is lányos de pl nekem nagyon tetszik. A Marián csak ebben az idióta magyaros verzióban lányos mert az eredeti Mariano szerintem egyáltalán nem. Az Ariel is pl férfinév latin nyelvterületen, ahogy az Andrea is az olaszoknál. A Szása pl mindenhol uniszex kivéve ebben az országban ahol férfi név pedig ez is inkább lányos az a végződés miatt. Az Adrián is egészen más Adrianoként sőt szerintem az az eredetije nem az Adrienne. Kinek mi, férfias női nevek is vannak pl Kornélia, Roberta, Veron, Benjamina stb.
2019. aug. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A noel miert lanyos? Nekem se tetszik de nem azert
2019. aug. 19. 06:56
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Az Adrián volt elöbb és abból lett az Adrien név. Külfödlön az Adrien név alig ismert, de Adriánként fiu névként mindenhol ismert.

Vagy is máshol mindenki azt mondja, hogy az Adrien túl fiús név.


Marián nevet még nem hallottam.


DE nekem a Julián név volt ennyire fura lányos, DE a német foci válogatottban azt hiszem 3 igazán férfia focistának is Julián a neve.

2019. aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
A Dorián azert nem lányos a Mariánhoz és az Adriánhoz képest, mert az DorJánnak hangzik. De a Marián az borzasztó. Pláne, ha Marinak becézik :)
2019. aug. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is sok lányos hangzású fiúnév van, de ha már tudom, hogy fiúnév, azért nem tartom lánynévnek és nem eszerint viszonyulok a viselőhöz. Nekem is a Jácint, Kamill, Marián, de az Adrián, Milán, Ábel, Noel is kicsit inkább amolyan kényeztetett királyfis kategória emiatt, mert nagyon lágy nevek, aztán elég kérdőjeles művésznévnek hangzik a Gábriel, Emánuel. De ilyen "külföldiből" engedélyezett, nekem lánynévnek hangzóakkal is találkoztam, mint Emeka meg Baladéva.:)
2019. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
#9 a legdurvábbak a mai idióta nevek, mint a Szpergin, Buburc, Teszlatrooper, Raptor, Frenszisz, Boromír és társaik :D
2019. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!