Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így mióta...

Miért viselkedik így mióta megtudta hogy babánk lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal 4 éve vagyunk együtt, mindig is szerettünk volna gyereket. Ő volt az aki a legelején megkérdezte hogy szeretnék-e babát majd mert ő igen.

Tavaly áprilisban kezdtünk próbálkozni, idén áprilisban lett pozítiv a tesztem. Amíg nem tudtuk meg hogy baba lesz addig lelkes volt, együtt tervezgettünk. Mióta tudja teljesen megváltozott. Állandóan szid amiért nem tip top a házunk. Igyekszem mindent rendben tartani de nagyon nehezen viselem a várandósságot. Állandóan hányingerem van, nagyon kevés dolgot tudok megenni és sokszor azok sem maradnak bennem. Migrénes vagyok, gyakran fáj a fejem és ez még rosszabbá teszi a helyzetet főleg hogy a gyógyszer amit szedhetek egyáltalán nem segít. Ő meg egyáltalán nem megértő, folyton bánt. Ma odáig jutottunk hogy azért mert nem volt kész addigra az ebéd mire ő szerette volna vemhes pics.nak hívott. Aztán mikor kérdőre vontam mondta hogy jaj csak viccelt.

Ha beszélni próbálok vele arról hogy miért ilyen kitér a kérdés elől és azt mondja csak beképzelem.

Nem nyaggatom folyton a babával. Ő meg magától meg se említi.

Fogalmam sincs mitől lett ilyen vagy hogy változhat-e ez még. Egyre többször gondolok arra hogy el kell költöznöm mert ezt egyre nehezebben bírom.

Persze tudom hogy ez a kérdés és az erre érkező válaszok nem fogják megoldani a problémám, csak hátha tud valaki valami okosabbat tanácsolni amivel változhatna a helyzetünk.

Előre is köszönöm.



2019. aug. 19. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Vemhes p? Igen, ilyen vicces dolgokat én is gyakran mondtam a várandós feleségemnek. Erre ő általában belém vágta baltát, a konyhakést vagy az ollót (épp ami kéznél volt) és közben nagyot kacagtunk. A régi szép idők...
2019. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Vemhes p.icsa ja...
2019. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Mi nem látunk oda hozzátok, hogy miért ilyen. Lehet hogy azért, mert már mégsem akarja vagy nem szeret már, és nyűg vagy neki, de az is lehet, hogy eltúlzod ezt a terhességet, és mióta terhes vagy, mást se csinálsz csak a tv előtt tespedsz.
2019. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
#rosszkapcsolatbalegyengyerekmertazmegoldja - nem fog változni, ennél csak rosszabb lesz.
2019. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Egész addig jó volt a kapcsolatunk amíg ki nem derült a baba.

Ő már előtte napokkal mondta hogy szerinte azért vagyok ennyit rosszul mert babánk lesz és mennyire örül.

Nem tespedek a tv előtt. Amikor haza érek a munkából megetetem a kutyákat, macskákat, papagájokat, aztán pihenek egy kicsit és utána főzök, takarítok. Aztán utána megint pihenek. Most hogy nem kellett menni dolgozni kicsit tovább aludtam mert tegnap is rettenetesen fájt a fejem.

2019. aug. 19. 17:14
 6/19 anonim ***** válasza:
99%

Ha engem vemhes p-nek hívott volna, azonnal kivágtam volna, mint macskát sz.rni.


Ne tűrd! Kihasznál és bánt.

2019. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem akar gyereket, ez ilyen tipikus beetetős szöveg kapcsolat legelején. Mert normális kapcsolatban ez nem e legelején merül fel.

Mondjuk kétlem, hogy eddig angyal volt, most meg egy bunkó. Biztos eddig is voltak jelek, csak nem akartad észre venni.

2019. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Ne vicceljetek már, hogy azért, mert egyszer nem készült el időre a vacsora, azt jelenti, hogy egész nap a tv előtt tesped..

Kérdező, sajnálom, hogy így megváltozott a férjed. Szex van köztetek? Nem lehet szeretője?

2019. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Az a férjed, aki apuka akart lenni, "meghalt". Lehet, hogy megijedt attól, hogy gyereke lesz , és frusztrált, rájött, hogy mégsincsen erre felkészülve, és ez idegeli, őrli őt belülről;és rajtad tölti le, mert unintelligens. Én elköltöznék amúgy tőle, ha módom lenne rá.
2019. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Persze eddig is voltak apróbb dolgok de ilyenek általában elő szoktak fordulni. Mindent meg tudtunk beszélni eddig.

Van köztünk szex.

2019. aug. 19. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!