Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor a nagyinál van a...

Amikor a nagyinál van a fiad/lányod, hogy viselkedik vagy hogy viselkedik, ha hazaér?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Fáradt, nyűgös aznap de estefele kapjuk vissza meg 1-2 napig ha nem kötöm le 100%-ban, unatkozik és nyafog. 3 éves.
2018. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hisztis, mert itthon szabályok vannak, a nagyinál mindent lehet, ja és kilószámra tömik cukorral.
2018. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is nyafog, mert nem ehet este 11-kor hotdogot, nem ihat vacsihoz kólát :)
2018. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És, ha ti is a nagyival vagytok titeket megismer vagy tudomást sem vesz rólatok?
2018. aug. 5. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:

3 éves lányom van, heti 1 napot van reggeltől estig anyósoméknál. Teljesen normális, amikor hazajön, pedig fényesre van nyalva ott a feneke, ezért szeret annyira menni :D de valahogy tudja, hogy az ott van, itthon más a rendszer, és azonnal vissza is áll.

Amikor én is ott vagyok úgy félóránként odaszalad egy puszira, amúgy nagyrészt tojik rám, mama, papa meg a sógornőm a sztár.

2018. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta hiszti. Pedig mar mondtam a nagyszülőknek, hogy ne kenyeztessek halalra, mert kevesebbet viszem akkor.

Ha estére kapom visssza, tulporgott, faradt.

Da meg másnap is nyugos, unatkozó, aztan visszazokken.

Nem is tudom jo e sokat vinni nagyszulohoz, sokkal melosabb nekunk utana.

2018. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

már 8 éves, és anyósoméktól hazatérve még mindig vállalhatatlan a gyerek. Tényleg, ahogy korábban írta valaki, fényesre van nyalva a feneke... egész nap ül a számítógép előtt, az ebédet is falatkákra vágva a monitor előtt kapja meg, ha nagyon belemerül, még a szájába is teszik... persze ha van kedve a 6 fánk meg nemtudommenyi csoki után még enni normálisat, amikor úgyis tudja, hogy délután csak kettőt kell böffentenie, hogy pudingot, sütit, akármit kapjon.

Szóval katasztrófa, órákba telik, míg visszarázódik.

Anyuméknál nem ennyire szélsőséges a helyzet, mert őt azért nagy pofával hajlamos vagyok kiosztani, leb*szni, ha nem tetszik, amit a gyerekkel csinál.


Ha én is ott vagyok, akkor viszont 5ből 4x rajtam lóg folyamatosan.

2018. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!