Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki előre tervezetten vállat...

Aki előre tervezetten vállat gyereket, az milyen alapokkal indult?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, akiknek nemcsak "besikerült" vagy random fejest ugrottak a babaprogramba, hanem előtte mindent megtervezett. Akiknek nme kellett a babát egy évesen bölcsibe adni és visszamenni dolgozni. Annak mije volt, mikor elért a babázásig?

Gondolok pl: mekkora pénzösszeg(nagyjából), saját lakás/ház, saját autó, milyen munkát végzett előtte, amiből gyűjtögetett stb?


2019. aug. 23. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Másfél szobás lakás volt és auto, biztos állás.
2019. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Fodrász vagyok, Ausztriában dolgoztam már 5 éve. 90 m2 lakásunk van, saját, 2 autó. Párom cnc esztergályos, szintén Ausztria. Kb 23ezer euró spórult pénzünk van. Itthon nem sikerült volna ezt elérni sajnos.
2019. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Biztos munkahely mindkettőnknek. (Engem 2 ev mulva visszavarnak). Sajat lakás,2 autó, megtakarítás. Én igazgatási ügyintéző vagyok,a férjem elektrotechnikus. 16hkm
2019. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Biztos munkahely, saját 3 szobas lakas, 2 autó, félre tett pénz, és a legfontosabb: stabil házasság
2019. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Két autó, ház(70nm), egy milla vésztartalék, biztos állás, biztos párkapcsolat. Szerintem az utolsó a legfontosabb összetevő mert annyi konfliktus és lemondás jöhet már a terhesség alatt is, hogy jajj. Enélkül bele sem szabad vágni az egészbe.
2019. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Két saját lakás (egyik kiadva), egy saját autó, több millió megtakarítás. Biztos munkahelyek és stabil párkapcsolat. 33 és 38 évesek voltunk az első babánál, 35 és 40 évesen jön a második.
2019. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Én biztonsagi jatekos vagyok sztem annyi azert nem kell mint amennyire mi vallaltunk. Hitel mentes sajat 4 szobás lakas 1 sajat auto kb 3 millo sporolt pent stabil parkapcsolat teljesen bizots munahely mind2nek plusz tudom h az enyem extra figyelmes a kisgyerekes anyukakkal mert láttam. Hatalmas szerencsenk van tudom! Ami sztem mundenkeppen kell stabil munkahely parkapcsolat és egy lakas ahonnan nem rakhatnak ki es egy kevés sporolt pénz
2019. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Itt mindenki milliomos tobbszazezres keresettel,csak en nem, pedig jol keresunk, szerintem, de el is megy 😅


Szoval, 0 megtakaritas, paromnak 230ezer netto, anno en meg tanultam, szuleim kisegitettek egy lakassal, paromnak hitelmentes autoja volt.

Nekunk csak ennyi volt...


(Azota jon a masodik baba, masodik lakas lassan hitelmentes lesz, parom szulei segitettek minket hozza, kiadva van. De kocsit kene cserelnunk, szinten 0 megtakaritas, paromnak 300ezer netto, en befejeztem a sulit, epp gyesen vagyok.)


Jah, megyeszekhelyen lakunk, ha ez szamit.

2019. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos munkahely, össz kb. 400 nettó, albérlet.
2019. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Albérletben laktunk, gyorsan vettünk egy szép házat. Ugyanannyi a törlesztője, mint ami a 40nm-es lakás bérleti díja volt. Egy saját kocsink volt és mindketten jól menősaját bizniszt vittünk, olyan másfél milliós összbevétellel. Szülés után ez a felére csökkent, a baba már a házunkba született meg és vettünk nekem is egy kocsit. Szóval Ja... nagyon nem a “semmire” született, nekem egész életemben ez volt a vesszőparipám, hogy akkor vagyok hajlandó gyereket vállalni ha jól élhetünk mindannyian (és ezért én is pokoli sokat dolgoztam). 🤷🏻‍♀️ Vállalom, ha felületesnek minősítik itt néhányan, de a sztori vége akkor is az, hogy élek mint Marci hevesen és baromira jól érzem magamat, amiért nem kell nagyjából semmin idegeskednem, a bölcsitől, a gyógyszereken át a havi számlákig...
2019. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!