Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2019 pecs szuleszeti klinikan...

2019 pecs szuleszeti klinikan ha a babaknak bent kell maradni hogyan oldhato meg hogy enis bent maradjak? Csak a vip szoba?

Figyelt kérdés
Ikerterhes vagyok es biztos hogy elobb fognak jonni a babak ..pecstol 2orara lakom es hetente max 2x tudnek bejarni hozzajuk..vip szoba meg szinten nem megoldhato mert nem engedhetjuk meg magunknak
2019. aug. 24. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egészségügyileg rendben leszel,max 3-4 nap után tájékoztatni fognak,hogy a városban működik anyaszállás,ahol az éjszakákért nem kell fizetni, csak az étkezésedet kell megoldanod.
2019. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnét tudod,hogy előbb fognak jönni a babák? Tesóm és én nyolc nappal születtünk hamar,mint a kiírt időpont és egészségesek voltunk.Van anyaszállás Pécsen.
2019. aug. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért olyan gyorsan nem teszik ám ki az anyukát. Második gyerekemnel szobatarsam két hetet volt bent, mert nagyon pici volt a baba súlya, meg kellett várni, amíg felszed magára. Anyukája a gyermekágyon volt, baba eleinte a NIC-en, utána már anyukájával. Együtt mentek haza. De több ikres ismerősöm is van, akiknek valamivel előbb jöttek a babák, egyiküket sem rakták ki 3-4 nap után.
2019. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, ezek mind pécsi esetek, amiket írtam.
2019. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 04.09-06.28.ig feküdtem először a patológián visszatartáson, utána pedig ugye szültem. Ez alatt az idő alatt konkrétan egy esetben volt,hogy Anyuka bent maradhatott (kórházi dolgozó lánya). Több volt szobatárssal tartom a kapcsolatot a mai napig, volt aki Siófokról került oda, aki Kaposvárról, Győrből is volt anyuka. A kaposvári lány inkább ingázott minden nap, hozta a tejet a 30.hétre született babájának, a többiek anyaszállásról jártak be. Sajnos abban az esetben,ha teli van a gyermekágyas osztály,ez a protokoll.

Első válaszoló voltam

2019. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!