Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok a barátnőm 17...

23 éves vagyok a barátnőm 17 akivel fel éve vagyunk együtt de tényleg nagyon szeretjük egymást. Viszont teherbe esett és mind ketten szeretnénk a babát és anyagi háttér is van. Csak félünk a szülők vekemenyetol hogy hogy fognak reagálni. Vélemény?

Figyelt kérdés

#Terhesség. Apaleszek #anyukaleszek
2019. szept. 1. 17:09
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%
Direkt trollkérdés... remélem.
2019. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
87%
Szegény lány hogy ilyen felelötlen férfival kezdett aki tinikorban felcsinálja aztán majd a lány fogja megszivni az egészet el sem kezdödött a lány élete és már vége is!
2019. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
23%

Milyen gyes? Nem fog kapni az égvilágon semmilyen gyest. Ahhoz több hónap munkaviszony is kellene.

Mi lenne?

-Elvesznek a fiatal éveitek

-Javarészt a nagyszülők fogják felnevelni a gyereket

-Elestek egy csomó állami támogatástól

-Elveszti a párod az alakját

-Más emberek lesztek, és ezt a változást nem biztos, hogy túléli a kapcsolatotok.

2019. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Szlovákiában élünk szóval itt semmiféle támogatás nincs a gyerekre sajnos. Az lehet igen elvesznek a fiatal evek de még tartjuk a picit.

Ja már még történt elovenni nincs szívem inkább felvalaljuk a felelősséget.

2019. szept. 1. 17:48
 15/37 anonim ***** válasza:
93%
Aha végülis a lány életét teszed tönkre.
2019. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Az elején írtam hogy közösen mind a két feléről született meg a döntés... Elvetethettuk vagy még elvetethetjuk ha akarjuk...

De elmondjuk a szülőknek de a döntést úgyis mi fogjuk meghozni.

2019. szept. 1. 17:56
 17/37 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem óriási felelőtlenség ennyi idősen gyereket vállalni, hisz gyereknek nem való gyerek. A kis csaj beleesik abba a hibába, hogy bevállal egy életre szóló felelősséget a csupasz seggere, ha te meg mégis meggondolod magad és ott hagyod, ő bizony b*aszhatja, ott lesz 0 Fttal, iskola, munka nélkül. Szép karrier.


Egyébként #13 a GYES alanyi jogon jár, szóval az igen is kapná, semmiféle munkaviszony nem kell hozzá!! Az a CSED-hez és GYED-hez kell.

2019. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
96%
Egy 17 éves túl fiatal ahhoz hogy ilyen horderejü döntést hozhasson magától, szerintem te beszélted teli a fejét, hogy szüljön neked
2019. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Azta hát azért ez kemény kijelentés...

Nem befolyásoltam a döntését sőt én voltam az első aki felhozta az abortuszt.. Én csak tudtára adtam hogy vállalom a felelősséget és számíthat rám mindenben 🙂

2019. szept. 1. 18:33
 20/37 anonim ***** válasza:
71%
A felelősségvállalás, kedves Zeus, ha fizeted az abortuszt.
2019. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!