Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok a barátnőm 17...

23 éves vagyok a barátnőm 17 akivel fel éve vagyunk együtt de tényleg nagyon szeretjük egymást. Viszont teherbe esett és mind ketten szeretnénk a babát és anyagi háttér is van. Csak félünk a szülők vekemenyetol hogy hogy fognak reagálni. Vélemény?

Figyelt kérdés

#Terhesség. Apaleszek #anyukaleszek
2019. szept. 1. 17:09
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Igen van saját lakásom és mint mondtam anyagi hátterem van olyan jó hogy el tudjam tartani őket akár egyedül is... Igaz nem luxus elet színvonalon de kijonnenk belőle.
2019. szept. 2. 10:40
 32/37 anonim ***** válasza:
52%

23 évesen saját lakás????

Szülőkkel esetleg....

2019. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem arra gondol😂
2019. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nem nem úgy gondoltam de persze elojon az irigység rögtön attól hogy te 23 évesen nem tudtál külön menni még nem azt jelenti hogy más nem tud!
2019. szept. 2. 13:03
 35/37 anonim ***** válasza:
20%
Ja de külön tudtam menni ugy hogy a szüleim vettek egy lakást de soha nem is áltattam azzal a jónépet hogy ezt önerőből segítség nélkül értem el.
2019. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Neharagudj kérdező, de alapból az írásodból, a nyelvtanodból következtetni lehet arra, hogy nem az agyadból élsz. Ezzel természetesen nincs is semmi gond, de az biztos, hogy nem fizikai munkából szedted meg magad pár év alatt úgy, hogy saját lakást vegyél magadnak. Nincs semm baj, azzal sem lenne ha nem lenne sajátod, csak ne nézz már hülyének mindenkit..
2019. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz helyen próbálsz választ találni a kérdésedre. Egy rakás vad idegen csámcsog olyan dolgokról amiről fogalmuk sincs.

Nem tudják milyen körülmények közt éltek, milyen a gondolkodásotok, a viszonyok egymással és a szülőkkel, hogy lássátok a jövőt, stb.

Minden esetre egy gyerek nagyon nagy felelősség és igenis sok kiadást jelent. Mondjuk azokat nem értem akik rögtön leirtak a terhes barátnőd, hogy egy senki lesz miután megszüli a gyereket. Vannak olyan emberek akiknek még 30 vagy 40 éves korukra se nől be a fejelágya és csak a mának él. Szóval nem biztos, hogy a kortól függ az hogy be vállaljátok a babát vagy sem. 20 évesen is el lehet kezdeni szakmát tanulni, addigra a baba is mehet oviba, persze szükség van egy segítő társra vagy családtagokra, mert tuti hogy nem lesz egyszerű de nem is lehetetlen.

Úgyhogy szerintem ha már megtörtént a dolog nem árt a szülők elé állni és őket is meghallgatni, mert ők jobban ismernek titeket mint 1001 idegen ITT.

Remélem jó döntést hoztok és minden jól alakul

2019. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!