Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen helyzetben...

Hogy lehet ilyen helyzetben jól reagálni?

Figyelt kérdés
A héten beteg lett a fiam, második átvirrasztott éjszaka után elvittem az orvoshoz, ahol a doktornő ahelyett, hogy megkérdezte volna mi a baj(amúgy tök lázas volt a gyerek) fennhangon számon kért, hogy anyuka miért nem volt oltáson a fiával augusztusba.Lestem mint a hülyék, mert az egészségügyi könyv hátsó oldalára ő maga írta be a következő dátumot amikor május végén nála jártunk oltáson.Arra emlékeztem, hogy szeptember eleje, augusztus 25 környékén meg még nem nézegettem, hogy konkrétan mikor kell menni.Mondtam neki nézze meg, de szeptemberre kaptunk időt, benne is van a könyvbe, nézi azt mondja tényleg, de szeptember 1 az vasárnap, ugye nem gondoltam, hogy vasárnap oda állítok a gyerekkel.Mondtam neki szépen, hogy bevallom őszintén, nem néztem, hogy szeptember 1 az vasárnap, de nyilván nem indultam volna el, hanem hétfőn bejövök és érdeklődöm ,hogy ilyenkor mi is van.Aztán még hablatyolt valamit arról, hogy mert az ő naptárja ,,szarul" látszik és a két hónap első napja pont egybe esik ezért lehetett az elírás meg hát akkor elnézést.De mert a múltkor is nálam volt gond az oltás miatt.(Ami igaz, mert én kaptam egy papírt, amire ők október.2 írtak és én arra készültem, erre előtte 2 nappal felhívtak számon kérni, hogy hol lógok a gyerekemmel a MMR oltás elől, mert hogy szeptemberbe kapta volna.Mondtam nézzék már meg a papírokat, mert nekem október 2 a dátum épp a holnapi nap, erre kiderült, hogy ja, hát ők azt az időpontot átírták csak elfelejtettek szólni.(Én meg mert anyuka vagyok gondolom legyek gondolatolvasó.)Amúgy nem is húztam volna fel ezen magam, ha nem magas lázzal a kezembe üvöltő gyerek megvizsgálása előtt hozza elő, hanem utána és nem ezzel a hangnemmel,mintha minimum oltásellenes volnék, fennhangon mintha a seggéből rángatott volna ki, úgy hogy tulajdonképpen ő képtelen egy naptárról beírni az időpontot megfelelően.(minden fizetős oltást beadattunk amúgy csak a Bexsero-t nem ,de azon is rajta vagyunk, hogy megkapja).Ha nem 2 végig virrasztott éjszaka után lettünk volna valószínűleg jobban megvédtem volna magam de tényleg mosott kakaként csak hebegtem.Amúgy orvost nem váltanék, elvileg jó a miénk, eddig nem kezelte félre a gyerekünket és viszonylag alaposnak is gondolom.De most már másodszor volt annyira alpári vele, amit sértőnek érzek.Másnál is volt ilyen? Vagy szimplán nem vagyok szimpi a dokinak, vagy hogy lehet ilyen helyzetben úgy reagálni, hogy az orvos is észbe kapjon?

2019. szept. 1. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Ez vasárnap este fél tízkor kivankozott ki belőled? Oké....


Ha nem vagy elégedett az orvossal, keress masikat

2019. szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!