Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek, az mások szemében...

Szerintetek, az mások szemében gáz, ha 20 évesen már 2 gyerekem van? Tisztessegesen nevelem oket az apjukkal es ugy gondolom, hogy jo anya vagyok! Mégis az emberek furcsán néznek ram😥 ti m8t gondoltok errol?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén szólva engem soha nem érdekelt, hogy ki hány évesen hány gyereket szül és hogy kivel neveli.Ha valakit kedvelek kedvelek, ha nem meg nem.Szóval miattam 3 is lehetne neked engem az sem zavarna.Nem tudom te mit foglalkozol másokkal? Jó neked így ahogy vagy, igen.Akkor kit érdekel ki mit mond?
2019. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Ennek az esélye 1 a millióhoz ezért néznek furán. Általában ennyire fiatalon ez nem szokott sikerülni.

Ne foglalkozz velük, élj boldogan :)

2019. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát.. végülis igen.

Igazad van🙂 nem fogok mások véleményével foglalkozni csak már nagyon zavar ez az egész.😥

2019. szept. 2. 12:36
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Azért néznek furcsán, mert ma már 30 éves korban is azzal jönnek a legtöbben, hogy legyen egzisztencia, stabilitás. De ne törődj vele, legtöbb esetben szerintem csak a csodálkozás megy és nem a rossz indulat.
2019. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
23 éves vagyok van egy 6 hónapos kislányom. Engem is szóltak már meg emiatt. Minden adott volt a gyermekvállaláshoz. Miért vártunk volna éveket? Jól élünk, jó a kapcsolatunk. Jövőre tervezzük a 2. babát. Nem kell másokkal foglalkozni. :)
2019. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Az emberek sok mindenre furcsán néznek. Szerinted boldog az átlag ember? Egy átlag magyar ember élete nagyon boldog és elégedett...? Szerintem nem. Éppen ezért ne figyelj rájuk és ne feled: mások véleménye nem a ti valóságotok. :) Légy továbbra is jó anyukájuk és ne érdekeljen senki ferde tekintete vagy rosszalló szava.
2019. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

Ne foglalkozz vel3. Engem 25!évesen néztek ki első gyerekkel, mert öregnek mondtak. A másodikkal 31 évesen felelőtlen voltam, mert koran szülök, kineztek a 35 körüli kismqmak. Nem foglqlkoztam vele.

Mindenki érzi, mikor akar gyereket vállalni.

2019. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
A normális embereket nem érdekli, a többiek meg le vannak tojva.
2019. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Furcsa, mert a 20 évesek többsége tanul, munkába áll, bulizik, világot lát stb. A régi világban ez normális volt, de sokat változott a világ. Persze akkor más volt minden, könnyebben jutottak saját házhoz, lakáshoz, de ma ez nincs így sajnos. Évekig güriznek a fiatalok, mire eljutnak odáig, hogy gyereket tudjanak vállalni. Keveseknek adatik meg, hogy ilyen fiatalon már mindenük meglegyen. Ezért furcsa a többségnek.
2019. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán furcsának tartják. Tudod mindneki magából indul ki. Én 22 éves vagyok még 2 évem van hátra az egyetemből, mellette melózok de igy is tipikus csóró egyetemista vagyok, párkapcsolatom sincs, komoly nem is volt még. Így én ledöbbenek ha egy velem egykorú már anyuka vagy feleség. Pedig teljesen normális csak nagyon más utakon járunk.
2019. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!