Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most miért gonoszkodik velem...

Most miért gonoszkodik velem mindenki ezért? Én lennék a rossz anya?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, 5 gyermekem van, most várom a 6.at. a legídősebb lányom hat éves, a fiam 4, van meg egy fiú 3 éves, és két iker lányaim vannak másfél évesek.

Jelenleg 16 Hetes vagyok és mindenki beszól amikor meglátják mennyi gyerekkel járok-kelek. Az ikrekkel még gyesen vagyok, a férjem ausztriában dolgozik. Múltkor az óvodában szólt be az óvónő a gyermekeim füle hallatára , hogy túl sok ennyi gyerek egy háztartásba, és felelőtlen vagyok mert sosem fog elég idő jutni mindegyikre.


Anyagilag jól állunk, kertes házunk van, kocsink, mindenünk megvan. A gyerekeim jólneveltek , kiegyensúlyozottak. Tény hogy kevesebb idő jut egyenként rájuk, de mindig beszélgetünk és foglalkozom velük.


A szomszédom pedig azért cseszett le, mert "lepasszoltam" a fiaimat meg az ikreket a mamához. Egyedül akartam lenni az idősebb lányommal, hogy iskola kezdésre összekészítsem, bevásároljunk stb. Anyukám nem bánja, hogy ha a gyerekek náluk vannak. A szomszéd természetesen leteremtett hogy nem nekik kéne szülni a gyerekeket sorra


2019. aug. 23. 19:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz senkivel, ha ez nektek így jó.
2019. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell velük foglalkozni, úgy csináld ahogy nektek jó.
2019. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Szíved joga, hogy nagy családod legyen!

Nagyon becsülendő és szép dolog, főleg a mai világban!

Ameddig te nem aggódsz ezen, addig másnak főleg nincs rá semmi oka!

A szomszédnak biztos esélye sincs unokára, azért beszél így!

Nagyon jól szervezted a lányoddal a felkészülést, még egy gyermek mellett is komoly figyelmet igényel a sulikezdés.

2019. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is borzasztóan sok. Semmiképp se csinálnám így, de a ti dolgotok. És én nem is szólnék be. Talán az óvónő lát valamilyen negatív viselkedést náluk, amit a nagy családdal magyaráz.
2019. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Semmi panasz rájuk, türelmesek, kedvesek, szépen kérnek és megköszönik a dolgokat. Néha elevenek de melyik gyerek nem az



Igazából a 6. Baba véletlen volt, az ikrek lettek volna az utolsó... A férjem már el is köttette magát...

2019. aug. 23. 19:49
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Ne foglalkozz veluk, ez csak ratok tartozik. Nem egy anyukat ismerek, aki az egy szem gyerekevel sem törődik semmit.


Én csak azt nem szeretem, amikor valaki szüli sorra a gyerekeket rossz hzassagban, nulla turelemmel és anyagi hatterrel, majd tartja a markát, hogy oldják meg helyette az eletet mind anyagilag, mind logisztikailag. Ti nem vagytok ezek szerint ilyenek.


Én már elmúltam 40, 2 gyerek van csak, ha ujrakezdhetném, en is sok gyerkőcöt szülnék.

2019. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Akinek meg csak egy gyereke van,abba meg azért kötnek bele. Ilyenek az emberek,nem kell foglalkozni senkivel 😊
2019. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha megtehetitek anyagilag és fizikailag is bírjátok, jó nektek. Szerintem sokan csak irigykednek. Ne foglalkozz velük.
2019. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Igen, nagyon szep a nagy csalad, nekem is tetszik :) Ne foglalkozz senkivel.

De egy kerdes : ha neadj Isten a ferjeddel tortenik valami, te el tudsz tartani ennyi gyereket egyedul? Azert erre is kell gondolni.

2019. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Ne foglalkozz mások véleményével :)

Nekünk egy van lassan 1 éves de folyton azt kérdezik mikor jön a következő mert kell testvér. Majd egyszer :)

2019. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!