Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák! Hogy...

Egyedülálló anyukák! Hogy boldogultok?

Figyelt kérdés

Mi az amivel boldogultok és mi az amivel nem? Van valami, ami nagyon hiányzik az életetekből?

Ha kérhetem, írjátok ki légyszi hány évesek vagytok.

Köszönöm



2019. aug. 20. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Általában boldogulok mindennel. Ha segítség kell, szerelőt hívok. Viszont hiányzik az intimitás, szerelem. De most nem keresek párt, nem vagyok abban az állapotban. Talán majd jövőre.

N 42

2019. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Egyenlőre teljesen jól megvagyok. A 2 hónapos babám minden időmet le foglalja.

20 éves vagyok

2019. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha előre tudjatok ezt mit csinálnátok másképp? F35
2019. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
De tenyleg erdekelne. Tudom hogy minden csaladi elet mas es más. De ahogy hallom az ilyeket nagY variaciok nincsenek. Pl 2. Neked 20 evesen pici baba... pár dolog eszebe jut az embernek... de nem akarlak bantani...
2019. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 Első válaszoló vagyok. Én semmit sem csináltam volna másképp. Szerettük egymást. A házasságunk főleg a gyerek után ment tönkre akit ő akart első sorban, nem én. Utána mégis csak az anyát látta bennem, az apás szülés után már egyszerűen azt éreztem, hogy undorodik a testemtől, pedig 4 hónap alatt normál súlyomnál voltam. (Nem a helyi macsónak szültem, alacsony, csóró, 7 évvel idősebb nálam. Rendes ember és jó a stílusa és ezt mindennek ellenére fenntartom.)


Még négy évig próbáltam helyre hozni a helyrehozhatatlant és akkor elváltam. (Szex már szinte egyáltalán nem volt, de nem csaltam meg sosem. Mondjuk ő sem engem)


De ha ezt előre tudom és elválok vagy össze sem jövök vele, akkor sosem született volna meg a lányom aki a legédesebb teremtés a világon. Valóban, sosem álmodoztam arról, hogy egyedülálló anya legyek. Viszont sosem bánnám meg a gyerekemet, akkor sem ha egyedül maradok.

2019. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván nem banod a gyereket ez tiszta csak annyit látni hasonlót. Utana nehez ismerkedni gyerekkel stb. Én most 35 evesen olyan kapcsolatba vaok ahol van egy lassan nagykorú fiu. Nem egyszerű. Visszabeszel az anyjanak, magatól semmit nemcsinál csak jaccik a gepén. Így ezt is átgondolja egy ferfi ha valaki mas gyereket is valalnia kell. Mondjuk en nem bevelem en ezt igy fogom fel. Nem jaccom a mostohat mivel nem is vagyok az neki. De fura ez es egy meglévő családba belecsoppenni sem egyszerű senkinek
2019. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen, benne van a pakliban, hogy egyedül maradok. De talán találkozom majd egy férfival aki így is el tud fogadni és szeretni mindkettőnket. A lányom nagyon jól nevelt, bár autista, tehát nem egyszerű az életem. De tudod, ha mégsem lesz senki, azt is el tudom fogadni. Még mindig jobb, mintha egy rossz kapcsolatban sínylődnék. Ha valaki megmutatta volna a lányomat nekem egy varázsgömbben a kapcsolatunk elején és azt mondja, hogy ő lesz a gyermeked, de egyedül fogod felnevelni, mert a férjed el fog fordulni tőled, vállalod-e így is....vállaltam volna.
2019. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Oksi lehet. Azert szurkolok. :)
2019. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

#4, nem gondolom, hogy a 2. válaszolót bántani kéne, "azért elgondolkozik az ember". Nem gondolom, hogy csak az ő hibája lehet, hogy 20 évesen a kéthónapos babájával egyedülálló, biztosan van a gyereknek apja is, aki máris megpattant a felelősség elől. Így is lehetne nézni, mert ugye egy gyereket nem csak megcsinálni kell.

A kérdésre meg; szintén kisgyerekes egyedülálló vagyok, remekül boldogulok, egy percre nem bántam meg a gyerekvállalást. Még ha egyeseknek fáj is, szerintem egy gyerek fontosabb, mint egy kapcsolat bármelyik férfival.

2019. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

28 évesen vagyok egyedül egy 5 évessel.


Ha újra kezdhetném is megtartanám, ennél sokkal rosszabb variációkat képzeltem el szülésnél, most egész jó kis életünk van.


Arra nem számítottam, hogy nem leszek ilyen sokáig szerelmes, azt hittem belezúgok valakibe az első 3 évben, de minden pasi hidegen hagy.


Nem nagy tragédia, van legalább 30 évem még párkapcsolatban élni.

2019. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!