Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha az 1 éves...

Mi van akkor ha az 1 éves babád szőrös? Többi lent.

Figyelt kérdés

1 éves lesz a kisfiam most 23.án és szőke kis szőrök vannak kezén,lábán,hátán,és van pár az arcán is, nem feltűnők csak ha nagyon megnézem, a férjem nem annyira szőrös (gyerekem apja) és én sem..De viszont a férjemnek a kisöccse aki 10 éves durván hosszú sűrű szőke szőrök vannak az alkarján és a lábán..és attól félek (De remélem nem így lesz) hogy kisfiamnak is ne tálán úgy megnőnek..Jó mondjuk engem nem zavarna annyira mert akkor is az én kicsi fiam lenne és legszebb nekem (minden szülőnek a sajátja a legszebb) csak az aggasztana hogy a többi gyerek csúfolná mint ahogy a férjem kisöccsét is..

Valakiknek a babája volt már így aki már mostanra nagy lett? És ha igen mi lett az eredmény?

Vagy ezek a kis gyenge szőröcskék ilyen korban természetes?



2019. szept. 4. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek pihék.


Sajnos rajtam is van, nő vagyok, kis 2-3 milis szőke pihe az egész testem, hátam közepén, arcomon feltűnő, ha megcsillan a napon.


A karomon, lábamon is extra hosszú volt a szőr, 1-1,5 cm. Az arcomon a pici pihék vannak, utáltam is mindig, fésülni lehetett a karomon a szőrt..


Sajnos ilyen szőrös típusok vannak, a lányom nem ilyen, én igen, öcsém is, apám is, anyám nem.


Azzal vígasztalódj, hogy ugyanez lehetne sötétben is, legalább szőke.


Mellesleg mi hajlamosabbak vagyunk pattanásokra, én a szőrösebb arcra gyanakszom(nagyobb szőrtüszők, intenzívebb izzadás, tágabb pórus, könnyebb miteszerképződés, póruseltömődés..)


Egyébként lányom extra izzadós típus, alig szőrös apjáról is csurog folyton, rajtunk, szörösökön alig látszik, mert a szőrszálak eloszlatják és gyorsabban hülünk le náluk.

2019. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ember nem csupasz. Normális.
2019. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tök normális. Örülj, hogy nem lány és a szőrök nem feketék.


1 éves, még "elkophat". Enyém 8, úgy maradt. És nem is szőke :/ Ez van. Majd hozzászokik. Vagy ha nem bír, találunk valami megoldást. Jelenleg senkit nem érdekel, nem zavar a dolog.

2019. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!