Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ha egy "babás ismerős...

Anyukák, ha egy "babás ismerős" felhívna ezzel titeket, hogy reagálnátok? Tolakodásnak vennétek?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, van egy 17 hónapos kislányom. Az itteni városból nem ismerek annyira közelről senkit, aki szintén babás, a barátnőim napközben dolgoznak. De volt egy (szintén magyar) anyuka, akivel jóban lettünk, igazából 2-3 naponta biztosan találkoztunk, a kislánya olyan korú kb, mint az enyém, de a két nagyobb fia is tündérien játszott vele. Beszélgettünk Facebookon is, legjobb barátnőmnek nem mondanám, de azért közeli ismerősnek, barátnak igen. Viszont kb 2 hónapja teljesen eltűnt, az Instagramját törölte, Facebookon írtam neki többször, de meg sem nézte... Azt tudom, hogy elég nehéz helyzetbe került, mert a párjával külön mentek, a 3 kicsi nála maradt és itt nem volt segítsége annyira, mindenkije otthon él Magyarországon, de ugye a gyerekekkel hazamenni nem tud csak úgy, meg mondta, hogy nem is szeretne. Nekem annyira nem számolt be a részletekről, ezt is akkor tudtam meg, mikor már külön költöztek, szóval nem akartam nyomulni, mondtam, hogyha segítségre van szüksége, vagy olyasmire, amit a férjem esetleg elintézhet, akkor szóljon nyugodtan, bármikor. Utána még találkoztunk hetekig, voltak is nálunk sütögetésen, de a nyáron teljesen eltűnt.


Megvan a telefonszáma, de igazából mindig Facebookon beszéltünk, ott fixáltuk le, mikor találkozunk, kb 3x ha beszéltünk telefonon (tudom, ciki). De érdekel mi van velük, hogy vannak és jó lenne megint összehozni egy találkozót, sétát, játszóterezést. De tolakodónak sem akarok tűnni közben... Szerintetek mit kellene csináljak?


Megharagudni nem hiszem, hogy megharagudott volna, nem vesztünk össze semmin.


2019. szept. 7. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel.

Ez nem tolakodás hogy aggódsz értük

2019. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hívd fel!

Én is aggódnék érte a helyedben. Ez nem nyomulás.

2019. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még örülne is, hogy felhívod és érdeklődsz utána. Lehet, hogy ő sem szeretne tolakodni.
2019. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy maga alatt van,és depis.Kérdezz rá nyugodtan.
2019. szept. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel nyugodtan, és segíts neki, amiben tudsz, nem fogja tolakodásnak venni.
2019. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy örülne, hogy gondolsz rád. Hívd fel!
2019. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!