Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császáros heg miatt volt...

Császáros heg miatt volt valaki, akit ez miatt csaszaroztak újra?

Figyelt kérdés
Az első gyerekem császárral született. A hegemmel soha nem volt gond. Most, hogy terhes vagyok viszont van. Sokszor fáj, ég, kezd kitüremkedni, olyan mintha "vadhús"nőne az egészre. Mutattam orvosnak közölte, hogy ezzel nem tudunk semmit kezdeni, majd ha megint császár lesz rendbe teszi. Ezzel ki is mondta, hogy császár, vagy rosszul gondolom?
2019. szept. 8. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel pontosan annyit mondott, hogy ha megint császár lesz, akkor majd rendbe teszi. Magyaran ha simán szülsz, marad, ha császárral akkor kivágja.
2019. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha esélyes egy hegszétválás, nem fognak kockáztatni.
2019. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem az anyanyelved a magyar?


Nem tudunk vele mit kezdeni, majd császár közben rendbeteszem.

Nem tudunk vele mit kezdeni, HA császár lesz, rendbetesszük.


Komolyan nem érzed, mi a különbség?

2019. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, te magyar vagy? Van császáros heged ami miatt újra császárod lett???
2019. szept. 8. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

"Ezzel ki is mondta, hogy császár, vagy rosszul gondolom?"


Ezt kérdezted, erre válaszoltam. És veled ellentétben én beszélek magyarul.

2019. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Sürgősségi császárral született a lányom januárban. Most 13 hetes terhes vagyok, nekem is fáj..dokim nekem is azt mondta, hogy császár lesz mert a hegnek nem volt elegendő ideje teljesen rendbejönni, meg a babám aránytalanul nagy volt hozzám képest és nem kockáztatnak. Én csak fájdalmat érzek ott, de azon kívül a heg rendben van, bár az is igaz hogy most fog elkezdeni megnőni.
2019. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5 értem én, hogy vannak azok az emberek akik azért jönnek ide, hogy egy aggódó kismamába belerúgjanak. De ha nem lenne egyértelmű a dolog, azokhoz szól a kérdésem akik esetleg hasonló dolgokat éltek meg, tapasztalnak meg és kíváncsi vagyok mi volt, vagy éppen mi lett a történetük végkimenetele. Nem pedig egy ilyen ledegradálást, ha közöd nincs a dologhoz, azt se tudod milyen az ha fáj a heg akkor vonulj el kérlek a kérdésemtől és mond meg másnak, mert köszönöm én nem kérek belőle.

Az utolsó válaszolónak köszönöm a korrekt hozzászólását.

2019. szept. 8. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ezzel csak azt mondta, hogy HA császár lesz, akkor rendbe teszi. Nem azt, hogy biztos császár lesz.

De szerintem kérdezz rá nála egyértelműen, és mondd azt is, ha te szeretnéd, hogy az legyen. Másodszorra azért már elég nagy eséllyel figyelembe veszik a kismama kérését.

2019. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!