Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Merjem használni azt a huvelyk...

Merjem használni azt a huvelykremet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Felirt a nodoki egy gyulladascsokkento krémet a hüvely-gát részre. Megkerdezte van e valami allergiam azt mondtam nem tudok róla, viszont a guttalax egyik osszetevojere az vagyok.Es nem tudhatom ebben van e olyan hatóanyag. Egyébként délutánra keverik ki a krémet.
2019. szept. 9. 09:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Szülés után még szteroid szurit is kaptam. A guttalax miatt.
2019. szept. 9. 09:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezed a gyógyszertárban, hogy van-e benne. De ha mondtad a dokinak, akkor nem valószínü, hogy olyar ír fel, ami neked problémás.
2019. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam.
2019. szept. 9. 09:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondtam nem tudok róla. Elfelejtettem.
2019. szept. 9. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha,tudod, hogy pontosan mi az,amire allergiás vagy, akkor a patikus is megmondja, hogy van-e benne.
2019. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom hisz nem lett utána kideritve. Szóval nem biztos merem hasznalni
2019. szept. 9. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyógyszerész tudja, hogy van-e benne guttulax, de az orvost is felhívhatod és megkérdezheted töle.


Nem használni a lehetö legbutább ötlet, mert az orvos nem viccböl írta fel, és ha nem használod, akkor csak rosszabb lesz az állapotod!

2019. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!