Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érzelmi manipuláció ez a...

Érzelmi manipuláció ez a párom részéről ki akar minket használni?

Figyelt kérdés

Szóval az én mamámnál lakunk kertes házban úgymond albérletben.

Nem fizetünk csak rezsit.

Illetve páromnak vannak tartozásai mamám felé nem mindig fizetett rendesen.

Most kicsit rosszabb lett a kapcsolatunk egymással ugyanis az én családom átmenetileg 1 hónapig itt lakik nálunk.

Párom ugye zavarja ez és nem szólhat bele mivel mamám háza.

Most ahhoz a feltételhez kötötte hogy velünk marad e hogy kapunk e önkormányzati lakást.

Ha nem kapunk akkor csak a kicsihez fog jönni látogatóba és elköltözik.

Azt is mondta hogy neki úgye nem adnak egyedül lakást szóval együtt kellene mennünk.

Ez nekem kihasználás szagu.

Másrészről az érthető hogy idegesitheti a familimam.

És ő azt mondja velünk akár lenni.

De ugye egy feltételhez köti.. Csak akkor ha kapunk lakást ha nem akkor az is mindegy neki ha szakítok vele és az is ha majd neveloapja lesz a kislányának mert én találok mas part..

Ezért kérdezem meg a ti velemenyeteket.

Mert itt már a családban mindenki mond mindent.

Én álláspont nélküli embereket akarok megkerdezni akiknek kb tökmindegy..

Ilyenek vagytok ti!


2019. ápr. 5. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Hiányoztál már Nazzi, látom még mindig megvan a kettő pont mondatok végén.

Nem értem akkor még mindig ott van a palid ? Mert a múlt hónapban már elköltözött, és vitte a bútorokat is.

2019. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Remélem normális a kérdésre választ adó emberek írnak!
2019. ápr. 5. 12:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia! Párod dolgozik, vagy mit csinál ő mindennap? Ha csak egy otthon lébecoló lesza* ok mindent , csak legyen kaja, melegvíz és áram..akkor hagyd őt ott szerintem, mert csak kiakar használni a jobb körülményekért.


Ha viszont dolgozik, és a többiek még képesek meló urmtán is cseszegetni párod, vagy ha éppen szabadnapos, én is elhúznék párod helyébe..

2019. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen dolgozik.

Most épp tappenzen van ezen a héten.

Éss most költözött be a családom.

Én megértem hogy zavarja elmenne, viszont! HA mi nem megyünk akkor nélkülünk?

Vagy ha nem tudunk menni akkor egyedül megy?

Ugyanis se én se a baba nem tehet arról hogy most ez a helyzet alakult ki nálunk.

Ezért nem értem miért minket bűntetne!

2019. ápr. 5. 12:41
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Szia Nazzi!
2019. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Azért egy hónapot ki lehet bírni, a család az család. De többet én sem birnék egymás hegyén-hátán lenni. Nem egészséges. Ha a páromnak megfelelne, hogy nincs saját terünk és magánéletünk, és nem lenne hajlandó tenni ellene, az nálam is válóok lenne.
2019. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én hajlandó lennék de azért párom nem szent.

Pár napja egy ribnc hívott fel hogy állítsam le a párom mert családja itt vagyunk mi neki és ő ezt megmondta neki de csak fűzi..

2019. ápr. 5. 12:47
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Hát akkor had menjen...
2019. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen egyet értek a pároddal. Veled és a gyerekkel akár hármasban együtt élni, nem az egész famíliáddal, akik majd mindenbe beleszólnak. Azt se értem abba hogy ment bele hogy a mamáddal együtt lakjatok. Felnőtt ember álljon a saját lábára, nem kell szülők és nagyszülők nyakára költözni. Ezért is van manapság annyi válás. Bár ahogy írsz a párodról te nem nagyon szeretheted őt. Érzelmi manipuláció, meg kihasználás csak mert nem akar az egész családoddal együtt lakni egy házba osszezarva? A te fejedben nagy gondok vannak kislány. Nőj fel!
2019. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Ezek után miről beszélünk? Nekem ezek alapján egyértelműnek tűnik hogy csak a jobb körülmények miatt van veled. Ha menni akar menjen. Nem is értem hogy egy hónapot átmenetileg nem lehet alkalmazkodni egymáshoz? Örülni kéne egyáltalában hogy a mamánál lakhattok ha nincs másra lehetőségetek.
2019. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!