Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyógyszertári babaolajnak mik...

Gyógyszertári babaolajnak mik az összetevői? Milyen olajat lehet helyette használni egy 3 hetes cukiságon?

Figyelt kérdés

2019. máj. 6. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyet, nem használtunk olajat, teljesen felesleges, ha nagyon muszáj akkor vegyél kokuszolajat, vagy, shea vajat, azt én is vettem, bár azt sem használtuk, de nem ártalmas. Amúgy szerintem a gyógyszertári sem árt, abban csak olaj van, a fürdetőt, gyógyszertári krémet viszont nem tartom jónak.
2019. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fürdetés előtt érdemes az első 8-9 hónapban olajos vattával áttörölni a redőket.
2019. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Picit száraz volt a babám bőre 2 hetesen, mi Lansinoh babaolajjal kentük.
2019. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom megmondani neked, hogy a gyogyszertariban mi van, de en ujszulott kortol masszirozashoz hasznalok olajat a gyerekeken (furdes elott babamasszazs, valami sikositas muszaj hozza) es vagy kokuszolajat, vagy sima napraforgo olajat hasznalok.

Igazabol minel egyszerubb, termeszetesebb, annal jobb. Nalunk tokeletesen mukodik, soha semmi gond nem volt egyikuk borevel sem, pedig csak tiszta vizben furdetek, se nem kremezem oket, vagy ilyesmi.

Ghakorlatilag a sampon az egyetlen kozmetikum, amit rajuk rakok az elso evben.

2019. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A védőnőnk javaslatára olivaolajat használunk.
2019. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem meghulyitettek a gyogyszertari furdetokremmel, hogy az milyen jo..ekcemas lett tole a baba laba... Kokuszolaj szepen rendbehozta, azota csak azt hasznalom.
2019. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!