Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem ver ki a víz, ha...

Csak engem ver ki a víz, ha egy szülő "szerelmemnek" hívja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Ismerőseim közt is szoktam látni, hogy feltesznek egy képet azzal a kiírással, hogy "pici szerelmem/szerelmünk" és ezen az oldalon is sajnos láttam már. Szerintem ez elég beteges dolog, nem tudnám azt mondani a kislányomnak, hogy szerelmem. Nektek mi a véleményetek? Aki így hívja a gyerekét azért teszi, mert szerinte jól hangzik?
2019. szept. 9. 19:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%
Pár kérdéssel ezelőtt is volt egy "szerelmem-es" anyuka. Innen ihletődtél meg? :)
2019. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Igen. :D
2019. szept. 9. 19:47
 3/37 anonim ***** válasza:
81%
1- es vagyok, én is felvontam rajta a szemöldököm, de annyira hozzászoktam már a gyakoris anyukák elfogultságán, hogy nem akadtam ki rajta annyira :D
2019. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
23%
Ezen miért kell így kiakadni? Prűd vagy, vagy karót nyeltél? A szerelmem kifejezés ebben az esetben a túlzott szeretet, az érzelmek fokozása, nem szó szerint értendő!
2019. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
47%
Én néha szoktam szerelmemnek hívni a kisfiam, szerintem nincs benne semmi különös.Mondjuk ha lányom lenne neki szerintem nem mondanám, de nem tudom.Mondjuk face-ra vagy máshova soha nem írnám ezt.Nálam meg az veri ki a biztosítékot amikor a szülő szájon puszilja a gyerekét.Mások vagyunk, mindenkinek más a normális, más a furcsa.
2019. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Se prűd, se karót nyelt nem vagyok. :) Nálam a nagyon szeretlek épp elég kifejező, a páromon kivül senkit nem tudok szerelmemnek nevezni. Egyébként a szájra puszin is kiakadok, de lehet ezekszerint velem van a baj és túl finnyás vagyok ezekre a dolgokra.
2019. szept. 9. 19:54
 7/37 anonim ***** válasza:
37%
Ennél sokkal nagyon problémák vannak.
2019. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
60%

Mert nincsenek tisztában a szavak jelentésével. Nekünk magyaroknak normális esetben a szerelmünk a párom. Én őt szoktam néha így hívni.

Én is kiborulok, ha valaki szerelmemnek hívja a gyerekét. Babának ez elmegy, mert még nem tudják mit jelent, de egy ovis korú nagyjából tisztában van ezekkel.

Egy gyerek soha nem az anyja szerelme, csak sokan ezt baromira elfelejtik a lilaködös babázás és gyereknevelés közepette.

2019. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
#7 Nem is állította senki, hogy ez lenne a legnagyobb probléma, de attól még lehet zavaró másnak is.
2019. szept. 9. 20:06
 10/37 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is zavaró. Egy anya szeretete a gyereke iránt nem szerelem (és viszont). Két különböző (oké, intenzív és pozitív) érzés. A magxar nyelv lehetővé teszi hogy megkülönböztessük a kettőt, és ezt én szeretem is.

A gyerekem nem ugyanúgy szerelmem mimt a párom vagy a tinikori két hete tartó rajongás vagy a cuki szoknya amiben a plázában beleszeret valaki. Igazán kár ezeket összemosni.

2019. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!