Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zarashoz hasonlo minusegu es...

Zarashoz hasonlo minusegu es szepsegu textilpelenkakat hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Kaptam 2 Zarasat. Gyonyoru a mintaja es szin, raadasul vasalni se (nagyon) kell...

Sajnos, nalunk nincs Zara, igy keresnek valami mas markat, amit akar eloben meg tudok nezni, vagy akar olyan oldal is szobajohet, ahol nincs sok postakoltseg... :D


2019. szept. 9. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha feliratkozol a hírlevélre akkor kapsz 10% kedvezményt és ingyen postát. Van 3 féle színcsomagban és nagyon jó minőségű.

2019. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom 😍
2019. szept. 9. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Zara üzlet nincs a városodban, vagy külföldi vagy és az országban nincs Zara? Mert a Zarának szoktak lenni ingyenes szállítós akciói a honlapon, érdemes olyankor rendelni. Vagy állj össze ismerősökkel és rendeljetek közösen, hogy már ingyenes legyen a szállítás. De egyébként én a Müllerben vettem iszonyat jókat, de szeretem a Next-est is meg a Brendonost is.
2019. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Zarában 16 felett ingyenes a szállítás, hidd el gyorsan összejön az összeg:D
2019. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem mindegy? Úgyis össze lesz hányva.
2019. szept. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Zara nincs Pecsen es nem szeretem a stilusat, hogy onnan rendeljek, koszonom a segitseget! :)

Nekem nem mindegy mit "hany" ossze, mert sokszor vinnem magammal es utalok vasalni, igy legalabb egy fokkal kulturaltabban nez ki a dolog, arrol nem is beszelve, hogy elozo babammal sikerult par nagyon durva tapintasut is bezsereznem kedves Utolso! :D


Zaraban, hogy hivjak a textilpelenkat? A honlapon nem is talalok....

2019. szept. 10. 07:16
 7/9 anonim ***** válasza:

“Muslin”- ként keresd a zara webshopban de mosz nincs túl sok fajta csak ilyenek:

[link]

[link]

2019. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a 16 ezer túl hamar összejön az a baj haha, csak most van egy 40 ezres kosaram. 😅
2019. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De en nem szeretem a Zaras ruhak stilusat es nincs szuksegem 16ert textilpelara! :D

Szoval, ne eroltessetek, h rendeljek mast (is), ha tokre nem erdekel ez a lehetoseg!


Raadasul most eleg "csunyak" a muszlinok, koszonom a linket, fugyelni fogom az uj kollekciot! :)


Viszont a H&Mes textilpelakat meg fogom rendelni! 😍

2019. szept. 10. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!