Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből...

Hogyan verjem ki a fejemből ezt a vágyat?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves lányunk. Nagyon szeretnék neki tesót, de jelenleg nem áll úgy az anyagi helyzetünk, hogy a tesónak is mindent meg tudjunk adni, ezért a férjem nem szeretné.


De én már hónapok óta csak erre tudok gondolni, tiszta depressziós vagyok emiatt.


Volt már valaki ilyen helyzetbe? Hogy sikerült elnyomni ezt a vágyat?


2019. szept. 15. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Józan ésszel felfogtam, hogy ez nem alkalmas időpont, mert a már megszületett gyermek jó léte elsőbbséget élvez.
2019. szept. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Mit jelent a "mindent meg tudjunk adni" nálatok? A 1.5 éves nagy után bőven lenne mit örökölnie...
2019. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, nyílván elég sok mindent nem kellene újra megvennünk, de pl ha én nem találnék munkát, vagy a férjem elveszítené a munkáját, akkor éhen halnánk 2 gyerekkel. Nem az első 1 év miatt aggódik a férjem se, amikor még csak szopik meg alszik, hanem, hogy mi lesz utána.
2019. szept. 15. 07:48
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Szeretnél neki tesót. És ő akar? Ne tesót akarj, hanem magatoknak még egy gyereket. És ne csak te akarj. A férjed nem akar. Ez van. Nincs pénzetek. Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér. Van már egy. Azt szeressétek, adjatok meg neki mindent. Élj egy kicsit, legyél már nő meg feleség, ne a gyerekgyártáson járjon csak az eszed.
2019. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Elmehetsz dolgozni, és akkor javul az anyagi helyzetetek például.
2019. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
1.5 év alatt meguntad a lányod vagy mi? Tudod mennyi kaland, élmény és hasonló vár meg rátok? Élvezd ki, mellette vagy most és láthatód ezeket a pillanatait. Ha lenne egy kistesoja, újszülött kistesoja, nem maradna ennyi figyelem rá.. Ne azután vágyakozz amit nem lehet hanem azt élvezd ami van.
2019. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Ja hát ha a ferjed elvesztené a munkahelyét és éhen halnátok akkor 1 gyereket se kellett volna erre vállalni
2019. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
A meglévő gyerekre koncentráltam. És lám 5 év utan belefért a kistesó.
2019. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jó, erős túlzás volt, hogy éhen halnánk, mert a kicsi 6 hós kora óta részmunkaidőben itthonról dolgozom, de 2 gyerekkel, ha a férjemnek nem lenne állása, nem biztos, hogy olyan jól meglennénk.


És nem is az volt a kérdés, hogy legyen-e második gyerek, vagy ne, mert ha a férjem nem akar, akkor nem lesz, hanem, hogy hogyan lépjek túl ezen, hogyan verjem ki a fejemből a második gyerek gondolatát, hiszen énis tudom, hogy se időm, se pénzünk rá, de az érzéseimet nem tudok változtatni.

2019. szept. 15. 09:39
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Dehat még az elso is kicsi szinte baba! 0 24ben babazol es az hianyzik h meg tobbet babazhass? Tudatosisd magadban mivel járna a 2. Akár a férjed elhidegulesevel is! Van egy egeszseges gyereked teljesen értékű anyanak szamitasz. Nezd a mostani helyzet jo oldalat mindent megtudsz adni neki osztatlan figyelmet ha alszik azt csinalhatsz amit akarsz ha baj tortenne meg megtudjatok oldani stb.
2019. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!