Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik dolgoztok,...

Anyukák, akik dolgoztok, mikorra mentek a gyerekért?

Figyelt kérdés

Apa mikor szokott hazaérni?


nekem 16.00ig van a munkaidőm...szerencsére csak 15-20 percet utazok ezért fél 5-re legkésőbb odaérek értük. az ovónők mégis csúnyán néznek hogy szinte enyém az utolsó gyerek (kertváros) na de hogy a fenébe ér oda más 16.00ig? vagy mindenki 6 órába dolgozik?

most meg valaki azt mondja nekem: délután miért nem ugrok át ezért meg azért amíg apa vigyáz a gyerekre....vigyáz?? 19.00-ra ér haza mindennap....ez olyan extrém lenne? 10-től 18.00ig vana munkaideje.


2019. szept. 17. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha olyan munkahelye van az embernek, minden megbeszélés kérdése.

Párom 7-15:20-ig dolgozik, de ha van valami fontos dolog, akkor bemegy 6tól 14:20-ig. Én össze-vissza dolgozom, van 6os, 8as, 9es és 10es műszakkezdés is.

Amúgy értem a problémád, nyilvan dolgozni kell és sok helyen alap a 7:30-8 órás munkakezdes. Egyébként még fél 5kor tök időben vagy a gyerekért, ne bosszantsd magad az óvónők fején, mindegyik ilyen amúgy?

2019. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Amíg 4-ig dolgoztam, 4 után 10 perccel ott voltam a fiamért. Sosem volt gond ebből, még sok gyerek volt bent. Most rugalmas munkaidőben vagyok, háromnegyed 4 körül ott vagyok a suliban. A férjem multinâl felsővezető kötetlen munkaidőben, ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy reggel 7-kor már nem szokott itthon lenni és este 6 előtt csak elvétve ér haza, de nem egyszer volt már este 8 is, szóval rá nem igazán lehet számítani ilyen szempontból.
2019. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 7-től 3-ig dolgozom. Legkésőbb negyed 4-re már a bölcsiben vagyok, mert a szomszéd épületben van a bölcsi.

A tesóm pl. 6 órában dolgozik pont amiatt, hogy nem tudná elhozni a kisfiát az oviból. Mert neki még majdnem egy óra az ovi munkahely távolság.

2019. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 7.30-tól 16-ig dolgozom, így reggel ém viszem a gyerekeket, a férjem 6-tól 14-ig, így ő megy értük 4kor, de ha valami dolga van, vagy túlórázik, akkor én megyek 4 után. Negyed 5 után érek oda, az óvónők/pedagógusok nem szólnak, inkább a gyerekeknek rossz már olyankor, mert addigra az összes kis barátjukat hazaviszik már.
2019. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

tudom hogy rossz nekik már olyankor, nálunk állítólag már nagyon kevés gyerek van bent, pedig elvileg 17.30ig van itt ovi...örülök hogy ennyien eltudják itt is vinni őket 3kor, de én irodai szektorban dolgozom, a férjem is irodista, és a környezetemben az irodistáknak elvétve kezdődik 9 előtt a munkaidejük...ami azt jelenti hogy 5 előtt nem is igen érnek haza...és akkor az utazásról még nem is beszélek....szerencsére én helyben találtam állást, de mivel ez agglomeráció mindenki legalább fél órát utazik átlagosan, nem is értem hogy érnek oda 4 előtt...


sajnos mivel próbaidőn vagyok, rugalmasságra most még nem számítok

2019. szept. 17. 12:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 16:30ra járunk érte, és reggel 8:30 körül visszük. Egyikőnk hozza, másik viszi, ez vált be. Én műszakozok vagy de vagy du.
2019. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Reggel 6:45 korul viszem be, delutan 17:00 utan hozom el.

Foldhivatalban dolgozok nincs lehetosegem valtani.

2019. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nálam is csak álom a 6 óra. Asszisztens vagyok, míg a főnök bent van, van munka...:( örülök ha túlórázni nem kell.
2019. szept. 17. 13:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 8,5 órát vagyok a munkahelyemen, a férjem sokkal többet dolgozik, mégis meg tudjuk oldani, hogy reggel 8-ra, vagy kicsit később visszük a gyereket, délután pedig akár 15:30-ra is tudok menni érte. Nagyon egyszerű, nem teljesen fedi egymást a munkaidőnk. A férjem reggel későn kezd, de sokáig dolgozik, én fordítva. Ja és "irodisták" vagyunk.
2019. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4-ig dolgozom, 4 óra 2 perckor ott tudok lenni a gyerekért, de nekem iszonyat szerencsém van, mert felújítják éppen az ovit, és két évig a munkahelyemmel egy épületben van az ovi átmenetileg. Amíg bölcsis volt, kb 10 perc alatt értem oda, de akkor máshol dolgoztam.

A nagyfiamért anno kb 20 perc volt odaérni az oviba, hát akkor már nem sok gyerek volt bent, amit nem nagyon értettem, mert szerintem elég ritka, hogy a csoport nagy részének a szülei mind ennyire közel dolgozzanak. De gondolom sok gyerekért nagyszülő ment, vagy nem 4-ig volt a munkaideje valamelyik szülőnek, és voltak anyukák, akik kistesóval voltak otthon.

2019. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!