Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik dolgoztok,...

Anyukák, akik dolgoztok, mikorra mentek a gyerekért?

Figyelt kérdés

Apa mikor szokott hazaérni?


nekem 16.00ig van a munkaidőm...szerencsére csak 15-20 percet utazok ezért fél 5-re legkésőbb odaérek értük. az ovónők mégis csúnyán néznek hogy szinte enyém az utolsó gyerek (kertváros) na de hogy a fenébe ér oda más 16.00ig? vagy mindenki 6 órába dolgozik?

most meg valaki azt mondja nekem: délután miért nem ugrok át ezért meg azért amíg apa vigyáz a gyerekre....vigyáz?? 19.00-ra ér haza mindennap....ez olyan extrém lenne? 10-től 18.00ig vana munkaideje.


2019. szept. 17. 10:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Ezt a kérdést számtalanszor felteszik, és én nem értem. Mármint azt, hogy az óvónők csúnyán néznek.


Minden óvodának megvan a programja. Ha fél hatig van nyitva az óvoda, akkor fél hatig lehet menni a gyerekért. Ha csúnyán néznek, ha nem.


Ennyire jó munkahely lenne egy óvoda, hogy az alkalmazottak döntik el, hogy mikor zárnak? programtól függetlenül? Én is ilyet akarok.


Én ötig dolgozom, és nem, nem jöhetek el öt előtt, mert addig tart a munkaidőm. Ha egy üzletben dolgoznék, ami 9-ig van nyitva, akkor sem zárhatnék be fél kilenckor, ha utána csúnyán néznék a vevőkre. Legfeljebb kirúgnak, ha háborgok.


Egy óvoda nem pont olyan munkahely, mint az enyém, ahol megvan a munkaidő kezdete és vége? És ha az fél hatig tart, miért volna joga hamarabb befejezni, mint másnak?

2019. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

9: ha 8ra viszed a gyereket, és 8.5 órát dolgozol hogy érsz oda érte 15.30-ra?

Vagy apa viszi reggel?

Nálunk is apa viszi majd, így nyernek a gyerekek kb fél órát, de azon nem tudok változtatni hogy a mjnkaidőm 16.00ig tart. 20 percet utazom, ezt sem tartom soknak, szerintem egy átlag ember is minimum 30 percet utazik a munkahelyére. Egyszerűen csak nem értem hova tűnnek a gyerekek 3-kor. :) vagy hogy mit csinálunk eosszul. Vagy tényleg az ovonot fogtuk ki ..

2019. szept. 21. 21:36
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Eredetileg a napközi 5-ig van ha nem tetszik vágd oda hogy eddig kell ott lenniük,ha tetszii ha nem,tudták mit vállalnak nem nyávogjanak.Én se fogok hamarabb oda érni pár hét mulva amikor beállok dolgozni.Ha nem.tetszik mondják meg de engem csúnyán ne nézzenek.mert sorba rugdosom fel.Nagyon erőszakos tudok lenni.Az igazságpt pártol és ha jelen esetben 5ig vannak akkor bass**a meg 5ig ott is legyenek ne menjenek haza 4kor mert hiszti lesz(pedig élphogy nem hisztis csak balhés anya vagyok aki öl az igazságért meg a gyerekéért
2019. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!