Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenképp kell végzettség...

Mindenképp kell végzettség ahhoz, hogy valaki óvodába, vagy bölcsődébe dolgozzon?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Még szép :) nem tudom milyen munkakörre gondoltál.

Ahol én dolgozom -bölcsőde- eddig dajkáknak elfogadták az óvodai dajka végzettséget, ez már nálunk nem elég, így beiskolázták a már ott dolgozókat a bölcsődei dajka tanfolyamra. Kisgyermeknevelőnek eddig elég volt az OKJ-s képesítés, viszont új jelentkezőt nálunk elsősorban már diplomával rendelkezőt részesítenek előnyben.

A szakácsnak nyilván szakács végzettség kötelező, a konyhalányt megmondom őszintén nem tudom milyen végzettséggel rendelkezik. Nálunk külön takarító nincs, a dajkák takarítanak.


Pécs

2019. szept. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Érdekes egy témakör lehet ha páran így belekötöttek, hogy hogyan írtam ki a kérdést. Mindegy, köszönöm azoknak akik normálisan tudtak válaszolni, azért tettem fel a kérdést, mert egyik ismerősöm óvodába szeretne dolgozni, de nincs végzettsége, és nem akartam előtte butasagot mondani neki, hogy szerintem így nem fogják felvenni. Valószínűleg így sajnos nem dolgozhat gyerekek között, pedig szeretett volna.
2019. szept. 24. 21:52
 13/13 A kérdező kommentje:
Óvodában * most nézem, hogy tényleg lemaradt a vége.
2019. szept. 24. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!