Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelv...

Milyen programozási nyelv most a legkeresettebb vagy esetleg a jövőre nézve? Melyikre érdemes ráfeküdni? Mindenképp kell hozzá felsőfokú végzettség ha el is szeretnék helyezkedni benne?

Figyelt kérdés
Hobbi szinten programoztam/zom C++,C# néha HTML,PHP,JAVA nyelveken.

2012. okt. 28. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Kell, és egy felsőfokú angol nyelvvizsga sem árt, ha jól akarsz keresni vele.


Bármelyik nyelv szintaktikáját könnyű megtanulni, ha az alapokon már túl vagy, és logikai, algoritmizáló képességed is kitudod használni.

2012. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alap Web fejlesztőkből sok van. Főleg kontárokból ahogy olvastam mindenfelé. Mikor a fenti kérdésem megírtam arra gondoltam hogy aki igazán annak az adott nyelvnek minden rezzenetét tudja. Ezért kérdeztem hogy melyek azok a nyelvek amelyekből érdemes magát egy mai szakmát váltó fiatalnak elkezdenie(vagyis nálam továbbfejleszteni a cúcsra)
2012. okt. 28. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyasmibe vágnék bele amivel viszonylag átlagnál jobban is lehet keresni. Éppen ezért akarok váltani hogy egy könnyebb megélhetőséget tudjak biztosítani a jövőben. Sok helyen fórumokon sokszor olvastam hogy PHP programozó rengeteg van és minimálbérért dolgoznak a kezdők. Telítve van a piac és még is ekkora a kereslet rá?
2012. okt. 28. 21:26
 4/5 Srapnel ***** válasza:
J2EE-vel lehet jól keresni.
2012. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

C, JAVA.

E kettő még sokáig keresett lesz.


Azt meg tudnod kell, hogy eg ynyelvet elég megtanulni, a többi már menni fog.

Lényegében minden programnyelv (széles határok) között ugyanazt a lehetőséget biztosítja, csak mind (kicsit, vagy nagyon) másképpen.

2016. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!