Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha lejár a...

Mi van akkor, ha lejár a szerződésem a hónap végén, és már tudom, hogy nem hosszabbítanak?

Figyelt kérdés
Amikor bejelentkezem a védőnőhöz még van állásom, de a következő évtől nincs. (Még nem voltam, mert tegnap lett pozítív)MI jár ilyenkor a kismamának?
2011. nov. 2. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A védőnőnek teljesen mindegy, ha akarod, elmondod neki, hgoy nem hosszabbítanak, ha nem akarod, nem. Ha a terhesség alatt már nem lesz munkahelyed, sajnos csak GYES és CSP jár majd.
2011. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Csak ez a babánk maradjon meg, a többi nem érdekel. Valahogy megleszünk (van félrerakott pénzünk rá.

Egyébként is a 6 órás utazást már nem bírnám terhesen. Így is nehéz. Mégegyszer köszönöm.

2011. nov. 2. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:

De ha most elmész orvoshoz, akkor már "hivatalosan" is várandós vagy, és akkor már nem rúghatnak ki, mert védett vagy. De ha rosszul tudom, javítsatok ki ahelyett, hogy lepontoznátok..

Kb. hány hetes lehetsz??

2011. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz védett ,mert határozott idejű szerződése van. Ha megszületik a baba a gyest és a családi pótlékot kapod majd.
2011. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

okt5-10 utolsó menszesz.(menszesztől számítva 4 hét)A dokihoz csak a 10 héten megyek, mert a 6 hetes babámat nem látták az előző terhességemnél, csak amikor sürgősségire kerültem. 22 hetesen meg elvesztettem. Ezért írtam azt, hogy nem érdekel semmi, csak, hogy ne legyen semmi gond és egészséges legyen.

Én is úgy tudom, ha lejár a határozott idejű szerződés nem kötelesek hosszabbítani.

Köszönöm a válaszokat.

2011. nov. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!