Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányinger és barna folyás a...

Hányinger és barna folyás a progeszteron hiány miatt lehet?

Figyelt kérdés
Most vagyok a menstruációm előtt 4 nappal kb. Tegnap is és ma is többször volt émelygés hányinger és volt egy minimális barna folyásom csak pár csepp. azt olvastam hogy a progeszteron hiány egyik tünete a menstruáció előtti barnázás. lehet azért van hányingerem vagy a menstruáció miatt ami megfog jönni hamarosan?

2019. szept. 23. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hányinger is lehet tünete a progeszteron hiánynak, szóval lehet amiatt hányingered és folyásod.
2019. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves 2. ejnye bejnye. Legközelebb ne hagyd otthon.
2019. szept. 23. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, hányinger és barnázás mielőtt megjön és utána is. Progeszteron hiányom van.
2019. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na gondoltam. :/ És te mit szedsz rá? Az E vitamin tényleg használ?
2019. szept. 23. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát legalább 6 hónapja szedek e vitamint és nem segített semmit. Most elkezdtem az aviva tornát és mintha lenne változás de nem merem elkiabálni.
2019. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvos ha megállapítja, akkor tud fel is írni rá valami gyógyszert. Inkább lásson orvos, és inkabb diagnosztizálja ő, minthogy itt kezdj el tanácsra szedni valamit úgy, hogy nem is progeszteron hiány.
2019. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék gyógyszert szedni. Úgyhogy ha fel is ír valamit inkább a természetes dolgok felé hajlanék. De természetesen mielőtt bármit szedek meg fogok kérdezni a dokimat.

Az E vitamin pedig nem gyógyszer azért. Régen kacsintgattam az aviva felé. Itt is van nálunk aki oktatja. Lehet utána járok. Köszönöm a válaszokat

2019. szept. 24. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!