Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hónapja kezdtem el szedni a...

1 hónapja kezdtem el szedni a Trimeszter 1 terhesvitamint?

Figyelt kérdés
3 napja ovuláltam,ilyenkor már erős mellduzzadással és fájdalommal küzdöttem egészen a menstruációig. Viszont most, éppen ,hogy meg van duzzadva és alig érzékeny (sokan azt mondják ,hogy az alacsony vagy éppen a magas progeszteron szint miatt van), lehet,hogy a Trimeszter beállította a progeszteron szintem??? Illetve jelenleg extra erős fehér kicsit sűrűbb folyásom lett, amilyet még életemben nem tapasztaltam, mindig szokott lenni ,de kb negyede, és inkább tejszerűbb. Lehet, hogy sikerült teherbe esnem , és attól változott a folyás mennyisége/minősége?? Köszönöm a válaszokat előre is! Bármilyen tapasztalatot meghallgatok a Trimeszterrel kapcsolatban!!! :)

2016. okt. 19. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En is szedtem, nekem szetzuzta a hormonjaimat, nagyon durva ovus fajdalmaim voltak, es nem segitett megtartani a terhesseget, pedig elvileg veteles megelozesere is kituno. Abbahagytam, szuneteltettem a dolgot, majd az elso probalkozos honapban sikerult a baba es ugy tunik velunk is marad (trimeszter nelkul).

Nekem nem valt be, nagyon sok egyeb kellemetlen mellekhatasa is volt, de neked bevalhat. Teherbeesni viszont nem a vitamintol fogsz, az csak max kellokepp felkesziti a szervezetedet.

2016. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hallottam erről a fajtáról, de a terhesvitaminok nem tartalmaznak hormonokat!

És egy terhesség "megmaradása" sem a szedett vitaminoktól függ.

Ha az adott termék ezt állítja magáról, akkor az csak marketing.

Felesleges is szedni addig, amíg nem vagy terhes, esetleg folsavat lehet már előtte is.


A folyás állagából és mennyiségéből nem lehet következtetni arra, hogy fennáll-e a terhesség, főleg nem ovuláció után három nappal. (MÁr ha tényleg akkor volt, kérdés hogy milyen módon figyelted...)


Mindemellett lehet hogy most sikerül, két hét és kiderül!

Szurkolok!

2016. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nem terhességre utal, akkor viszont félek ,hogy mi ez a nagy változás a szervezettemmel, nálam mindig minden rendben volt, sosem volt ilyen. Lehet, hogy a vitamintól van??? :(
2016. okt. 19. 16:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló gratulálok! :) Második válaszoló köszönöm! :)
2016. okt. 19. 16:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Már 5 hetes terhes vagyok! :)
2016. nov. 3. 07:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok szeretettel!
2016. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!