Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai anyukák miért vannak...

A mai anyukák miért vannak elszállva maguktól?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, és több ismerősömmel is mondta, hogy ő is ezt tapasztalja, hogy a mai anyukák (mindegy, hogy hány gyerekük van), úgy vonulnak az utcán a gyerekkel vagy babakocsival mintha ők találták volna fel a spanyolviaszt. Sétálnak át a zebrán, látszik hogy majd szállnak maguktól mert van velük egy gyerek, ordít róluk a beképzeltség. Régebben nem voltak ilyenek a nők, ma meg már azt hiszik, ez már valami, ezzel lehettek valamit az asztalra, hogy szültek. Más is tapasztalt ilyen? Miért lehet ez?
2019. szept. 25. 05:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Nincsenek elszálva... büszkék a gyerekükre és arra, hogy anyák lettek nem tudom ez miért fáj neked.
2019. szept. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%

Nem


Semmi ilyesmit...

2019. szept. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, de úgy gondolom pár 10 évvel nem hordták ilyen magasan az orrukat az utcán.

Nem fáj, csak már több személy is említette ezt, hogy ő is így látja, ezért megfogalmazódott bennem (anyaként), hogy mi lehet ennek az oka?

Ismerek egy anyukát, 7 (!) gyereke van, és ő nem ilyen, de akinek van például egy, az majd orra esik, úgy megy az utcán.

2019. szept. 25. 06:16
 4/32 anonim ***** válasza:
24%

#1

Abban semmi teljesítmény nincs, hogy tudnak dugni. Akkor legyenek büszkék, ha lediplomázott a gyerek.

Jóhogy nem már fel kell nézni valakire aki megszült.

2019. szept. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Jóhogy nem már fel kell nézni valakire aki megszült.


Sokakról ez ordít, pedig.

2019. szept. 25. 06:20
 6/32 anonim ***** válasza:
60%
Sógornőm is ilyen a 22évével. Próbal nekem tamácsokat adni, hogyan neveljek kettőt. Nagyon cuki😂
2019. szept. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

És mégis miben nyilvánul meg ez, hogy el vannak szállva maguktól?? Pld?? Mert az utcán azt elég nehéz megállapítani egy vadidegenről...

Ha meg csak abból vontad le ezt a magasröptű következtetésed, hogy mondjuk a gyalogátkelőhelyen át mert menni az autód előtt, akkor talán a KRESZ kellene kicsit jobban átia

Smételni!

2019. szept. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%

Én inkább azt vettem észre, hogy semmibe nézik azokat, akiknek nincs gyerekük. Lehet valaki 2 diplomás orvos, az semmi teljesítmény ahhoz képest, hogy ők anyák.

Meg persze egy orvos ne mondja meg mit csináljon a gyerekével, ha neki nincs is gyereke.

Azokat az óvónőket is semmibe nézik, akiknek nincs gyerekük.

Engem inkább ezek zavarnak, nem lesznek senkinél többek, csak mert van gyerekük.

Na meg igen, megszülni még ok, de inkább arra legyen büszke, hogy hogy neveli és mi lesz belőle. Kolléganőm megtanította az óvodás gyerekét angolul és írni is tud. Na, erre szerintem már büszke lehet, okos, érdeklődő gyerek.

2019. szept. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
A csaladunkban tesomat unnepli es dicseri mindenki mert 18 evesen minden vegzetseg nelkul terhesett 21 eves pasitol aki nem is dolgozik. A szuleim nyakan eloskodnek es mar tolem is keregetnek. De arra nem kepesek kidobjak a muanyag palackokat a szobajukbol.
2019. szept. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
En mai anyuka vagyok, de nam vagyok elszallva magamtol :))
2019. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!