Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha hosszú hajú lesz a babám,...

Ha hosszú hajú lesz a babám, minden nap meg kell neki mosni, mikor fürdetem? Balzsam kell vagy elég a babasampon?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Elég a babasampon, babáknak még nem kell hajbalzsam. :D Majd később esetleg hosszú hajú kislánynak. Mi Babé koszmó elleni samponnal mostuk a haját minden 2. nap és nagyon szép volt a haja, sosem volt koszmós egy kicsit sem. Nagyhajú babáknak különösen ajánlom mert a nagy hajból a koszmót kiszedni nem egyszerű. Kicsit drága de konkrétan egy évig elég belőle egy 200 ml-s flakon.
2019. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. szept. 26. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Bebé koszmó elleni sampont használtuk. De mi csak egy héten 2x mostuk meg. Szerintem bőven elég. Bár mostanában rászokott hogy evés közben fogdossa a haját, valamelyik nap a tonhalkrémes kenyérkockákkal díszítette a haját. Szóval így egy éves korától már többször mossuk de eleinte szerintem bőven elég a heti 2.Hajbalzsamot nem használunk, így is nagyon puha a haja.
2019. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! 😍
2019. szept. 26. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nrm bukja össze stb, akkor elég heti egyszer most i


Csecsemősök és a védőnő is ezt nondta.


1 évesen kezdtem balzsamozni is, mert göndör hajú


Elelinte sima fürdetővel mostuk, most váltottunk Shauma babyre

Ha nincs extra, akkor hetente, ha összekeni, akkor soson kívül megmosom neki.


Sosem volt koszmója, pedig ekcémás / fejtetőn Is volt/

2019. szept. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell minden nap mosni, persze kivéve ha lebukja stb. Az én fiam hatalmas hajjal született és azért kellett 2 naponta mosnom az elején mert sosem bírtam ki folyton simogattam és tiszta zsír lett a kezemtől. De tűrtőztettem magam és akkor már elég volt heti egyszer.
2019. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is babé koszmó elleni sampont használtunk. Nem olcsó, de kevés kell, bő 1 évig elég volt. Mondjuk mellette én minden nap megmostam a buksiját is (hosszú, fekete babahaja volt) a fürdetővel. vagyis egészen pontosan tetőtől talpig megmonstam a gyereket a fürdetős vízben.
2019. szept. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, meg is vettem az ajánlott sampont. :)
2019. szept. 27. 12:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kevés hajjal született a kislányom így minden fürdésnél lemostam a babafürdetővel, ahogy nőtt úgy vettem neki sampont. Nekünk is bevált a babe a koszmóra. Most már a derekáig ér, vékony szálú. Én mindennap mosom neki gyereksamponnal. 3,5 éves
2019. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!