Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha bezavar az esemény utáni,...

Ha bezavar az esemény utáni, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A múlthéten csak együttlét után vettük észre, hogy kiszakadt a gumi, így bennem ment el. A felesleges körök elkerülése érdekében, tudjuk hogyan kell használni. Évek alatt nem volt semmi problémánk.

Bevettem egy esemény utánit (most először) és nem jött meg, jele sincs ami máskor lenni szokott. Az orvos vizsgálat alapján mondta, hogy mikorra várható a menstruáció és még pontosan nem telt el annyi idő de rendszeres szokott lenni a ciklusom, emiatt aggódom most. Már hétvégén meg kellett volna jönnie és még a szokásos jelek sincsenek. Kivárom a hetet és ha nem jön akkor vissza megyek az orvoshoz... addig is tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan hozta helyre a ciklusát, akinek bekavart az esemény utáni? Nem szeretnék mindenféle gyógyszereket szedni.


2019. máj. 27. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eltelt 2 hét akkor tesztelj



Nekem rendesen megjött időre


De utána a ciklusom változott


A mensi fájdalmas lett évekielőtte észre sem vettem kb


Később 7 év fogamzásgátló után azonnal helyreállt minden, mint annak előtte volt


( azóta tervezetten van gyerekünk)

2019. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy zavart be, hogy több mint 1 hétig véreztem. Úgy, hogy amúgy max 2-3 napot szoktam.


Magától visszaáll idővel a ciklus.

2019. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy zavart be, hogy nem használt. Bevettem, de terhes lettem ennek ellenére... Szóval, ha nagyon nem akar megjönni, azért csinálj majd egy tesztet.
2019. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vársz türelemmel. Általában fél év alatt rendeződik a ciklus.
2019. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!