Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nagymamák, kisgyereke...

Anyukák, nagymamák, kisgyerekesek, mennyit adnátok ilyesmiért?

Figyelt kérdés

Vállalkozóként készítek horgolt figurákat, sapkákat, stb. Kifejezetten gyerekesek véleménye érdekelne, hogy mennyit adnátok az alábbi dolgokért? NEM az én munkáim, mert NEM reklámozni akarom magam, csak a véleményekre vagyok kíváncsi. Mindent egyedileg meg lehet beszélni, színben, nagyságban stb. Pár példát linkelen (nem saját), hogy mire is gondolok. És kifejezetten az érdekel, hogy te mennyit adnál érte? Nem az, hogy tájegységfüggő, nem az, hogy anyagár*2, hanem, hogy konkrétan mennyit fizetnél az egyes darabokért, ha olyan színben készülne, ahogy te szeretnéd?


1. maci

[link]


2. baba

[link]


3. róka

[link]


4. unikornis

[link]


5. sapka

[link]


[link]


[link]


6. sapka-sál

[link]


2019. okt. 5. 10:45
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
74%

A sapkáért 2000-3000, a sapka sál szett talán 3500.

A figurák, ha ilyen tenyérnyi méretű, akkor 2000, nagyságtól függően max. 4000-et fizetnék érte.

Nekem amúgy tetszenek ezek a horgolt holmik, volt baglyos sapkája másfél évesen a lányomnak, szerettük. Ajándékba kaptuk, úgyhogy nem tudom az mennyibe került.

2019. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
67%
Figuraam 1000 sapka 2000
2019. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
7%
Őszintén? Semmit. A sapka-sal kenyelmetlen, max egy fotozas erejéig viselne a lanyom. Az allatok cukik. De! Tudom h mennyi munka van mögötte es ha kijon annak az ara+anyagktsg... Na annak a felét se fizetnem ki😅. Vagyis 1-1 db, ha gyűjtő vagyok, vagy esetleg disznek mert cuki... De jatszani... Nem vennék. En nem is ertem kik veszik meg ezeket a kézműves dolgokat🙈 Árban drága es sokminden felesleges. Pocseklas. Bar en jatekot se veszek milliót.....
2019. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

19 nem, nem vagyok elájulva egyáltalán, csak sokszor hallom (nem csak a horgolással kpcsolatosan), hogy "ezt én is megcsinálom, minek fizessek érte?!" csak baromi kevesen próbálják meg tényleg, és még kevesebbnek sikerül is.


Az áraktól meg dobtam egy hátast.

2019. okt. 5. 15:19
 25/51 A kérdező kommentje:

Miért kényelmetlen a sapka meg sál? Tényleg, komolyan érdekel, mi miatt tartod annak?


Amúgy hozzávetőlegesen, nálam egy elsőhöz hasonló maci 3500ft

2019. okt. 5. 15:20
 26/51 anonim ***** válasza:
Kérdező engem érdekelne,hogy te milyen árat tartanál reálisnak értünk.Csak kiváncsiságból kérdezem (a Vendelt rendelő anyuka vagyok)
2019. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

26, egyel előtted pont írtam :)

a maci kb 3500 lenne nálam

a sapka-sál szett 4000ft

2019. okt. 5. 15:34
 28/51 A kérdező kommentje:
és ez a reális ár, nem amiért meg is éri. Dehát drága az alapanyag, hogy meg is érje, 7-8000-nél kellene kezdődjön egy ekkora maci, amit senki nem fizetne ki érte (és nem is kérnék ennyit el)
2019. okt. 5. 15:35
 29/51 anonim ***** válasza:

Mert semmi értelme ősszel hülyén nez ki(melegnek) télen hideg. Egy wellsoft v bebipluss anyag belülről kéne bele, de azt nem tudom hogy lehet megoldani h jól is nézzen ki..

Igen, tudom h hátast dobsz az áraktol es a "halandó" ember is, hogy ennyibe kerül. Ezért is tenyleg nem értem h kinek kellenek a kézműves dolgok😅

2019. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Sapka sál max 1500 Ft de akkor.puha legyen ne merev ,a horgolt játékok szépek a képen de sajnos az életben nagyon kemények kissé merevek nekünk van de nem lett nagy kedvence lányomnak .
2019. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!