Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekesek, ti esztek...

Kisgyerekesek, ti esztek normalisan a mindennapokban?

Figyelt kérdés

A gyerek-ek mellett egy nagy rohanas minden napunk. Van, hogy egesz nap csak bekapok ezt-azt, munkahelyen nem ebedelek, csak itthon.

A hetvege egyedul, amikor itthon nyugiban vagyunk.


2018. jan. 6. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Mi igen.
2018. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Persze.
2018. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Minden délben ebédelek a melóhelyen. Te miért nem?
2018. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudsz enni a gyerek mellett? Mert? Hova rohantok?
2018. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Reggelizek, tízóraizok, ebédelek és uzsonnázok is a munkahelyemen (reggelit munkaidő előtt kb 10 perc, tízórai, uzsi csak egy egy falat munka közben, ebédszünet pedig van külön)

Vacsizni itthon szoktam a gyerekkel. Sajnos muszáj tartanom mert IR vagyok és nem szeretnék cukorbeteg lenni!

Illetve szeretnénk másodikat is, de még nem jött össze, ehhez is kell a jó inzulin érték.

2018. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

Melohelyen egy-két péksütin élek*neha 1l dzsùz (juice). A vacsoràm, amit meghagy a gyerek.

Azthiszem en viszem a pàlmàt..

2018. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Soha èletemben nem ettem normálisan
2018. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
A munkahelyen reggelizem. Delben hazaugrunk enni a ferjemmel. Este egyutt eszik a csalad. Harom gyerekunk van.
2018. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

2 gyerek mellett se éhezem. Ha éhes vagyok eszek, ha wc-re kell mennem elmegyek, ha zuhanyozni, hajat mosni akarok, akkor azt is megoldom.

Sose értettem azokat az anyákat akik arról panaszkodnak, hogy jaj a kávéja is kihűlt, meg futtában kap be 1-1 falatot a baba miatt. Valamit nagyon rosszul csinálnak az ilyen nők.

Persze nem mindig akkor van idő zuhanyozni, vagy akár leülni megnézni egy filmet amikor szeretném, de mindent meg lehet oldani, az anyaság nem 24 órás őrszolgálat.

2018. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem eszek rendszeresen sajnos, de ez abszolút nem annak a számlájára írható, hogy anya vagyok. Ha nem figyelek, akkor egyszerűen elfelejtek enni, ez világéletemben így volt, sajnos. Aztán persze este jön rám az ehetnék, tehát ékes iskolapéldája vagyok a rossz táplálkozási szokásoknak.
2018. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!