Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nagymamák, kisgyereke...

Anyukák, nagymamák, kisgyerekesek, mennyit adnátok ilyesmiért?

Figyelt kérdés

Vállalkozóként készítek horgolt figurákat, sapkákat, stb. Kifejezetten gyerekesek véleménye érdekelne, hogy mennyit adnátok az alábbi dolgokért? NEM az én munkáim, mert NEM reklámozni akarom magam, csak a véleményekre vagyok kíváncsi. Mindent egyedileg meg lehet beszélni, színben, nagyságban stb. Pár példát linkelen (nem saját), hogy mire is gondolok. És kifejezetten az érdekel, hogy te mennyit adnál érte? Nem az, hogy tájegységfüggő, nem az, hogy anyagár*2, hanem, hogy konkrétan mennyit fizetnél az egyes darabokért, ha olyan színben készülne, ahogy te szeretnéd?


1. maci

[link]


2. baba

[link]


3. róka

[link]


4. unikornis

[link]


5. sapka

[link]


[link]


[link]


6. sapka-sál

[link]


2019. okt. 5. 10:45
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
32%
De kerlek, fogd mar fel, hogy az ovis kislany olyat akar, mint amilyen a tobbieknek is van, nem akar egyedi felig-meddig hasonlito kezmuves arut. Julcsikanak szep tescos minne egere van, neki is olyan kell, ennyi. Senki sem mondta, hogy szar. Csak ne legy mar felhaborodva ha nem akar valaki kifizetni 5000-et erre.
2019. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Egyebkent utoljara megjegyeznem, mielott felre erted (en irtam az utolso ket kommentet)


Amikor az unokahugom megszuletett, rendeltem neki egy Katalinka kezmuvel babat, a kislany sajat nevevel himezve. 12000Ft-ot fizettem ki szallotasostul mindenestul, oda voltam milyen gyonyoru. Aztan neglattak a szulok, ok is konnyekig hatodtak a babatol. A kislany kezeben azota sem lattam soha, ennek mar 2 eve, abszolut nem erdekli.

En nem azt akarom mondani, hogy szar amit csinalsz. Azt szeretnem mondnai, hogy en siman megvettem 12ezerert es minden felnott odaig volt csak epp azt nem erdekelte aki kapta. Igy szamomra mar nem er ennyit, nem is venne meg ujra mert latom mennyire nem volt hatasa.

2019. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
32%
Semennyit. Szerintem ez tipikusan olyan dolog, amit otthon összebarkácsol az ember, majd megveregeti a saját vállát, hogy milyen ügyes volt és elteszi a kacatok közé. Ez más számára nem érték, nem hiszem, hogy lenne rá kereslet.
2019. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Már látom, rossz helyen tettem fel a kérdést..
2019. okt. 13. 23:20
 45/51 anonim ***** válasza:

SZerintem a tesco minnie egér is szar, nem is veszek neki, de kap ajándékba, nem minnie egeret, hanem más mesefigurát. Olyat is, meg ilyen kézműves valamit is. Na most, pl. a micimackó figurát folyton húzogatja magával, mert ismeri a mesét, úgymond, tudja "ki az". Az élethű babákat szereti még, annak is van valami értelme, hogy neki saját "kisbabája" van. Az élethű állatfigurákat (pl. schleich) is szereti, mert van mihez hasonlítani őket, majom, oroszlán stb. Az összes ilyen kézműves valami illetve csak "akármilyen" plüss állat, ami nem mesefigura, vagy nagyon valósághű állat, az csak egy lom, aminek addig örül, míg megkapja, majd nem kezd vele semmit, mert nem is lehet, az a helyzet. Minden gyerek tele volt, van és lesz puha játékokkal, és egyik se fog sokat kezdeni velük, csak gyűlnek. A kézművesekben az a szar, hogy még drágák is, de ugyanúgy semmire se jók. Érted, egy tenyérnyi biszbasz annyiért, mint egy 30-40 centis Malacka, akivel legalább néha eljátszik ezt-azt...


Van amúgy egy horgolt majmunk, azt csak azért szereti, mert a macska szokott vele játszani az meg vicces, kb. 300 forintért túrta neki anyósom, annyit még megért. Bár utálom, mert ha valami rákerül, akkor moshatom az egészet a fenébe, mert nem lehet csak egy részét megcsutakolni a horgolás természetéből adódóan. Meg lassan is szárad. Szóval kisgyereknek ez nem jó. Nagynak meg minek már? Dísztárgynak inkább. De az meg minek? Nem azért szar, mert nem jól csinálod, ezek azért szirszarok, mert tényleg nem jók semmire. Olyan, mint az esküvői köszönőajándékok 90%-a, az 100 vendégből 90 nem fogja kirakni otthon, csak fogja a port és helyet valahol, míg valaki meg nem unja és ki nem hajítja, vagy el nem adományozza valami ünnepek alatt.

2019. okt. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Ja és a belinkelt képedből is van, ami megadja a választ. Konkurencia az ali, ahol úgy néz ki, mintha kézműves lenne, mégis jóval olcsóbb. Sajna minden téren ez van. Én a klasszikus és fajátékokat részesítem előnyben, de már ott is egyre többet az alis alternatívákat veszik, akkor is, ha azt se tudják mégis milyen festékkel kezelik a kínaiak, mert ugye senki se vizsgálja be, amit privátban Chang elküld postán... de olcsó.
2019. okt. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek ezek! 3-5e ftot adnak értük.

Vettem már termelői piacon figurát, az 5e ft volt, kb 25cm-es.

Inkább veszek ilyen játékot kicsit drágábban mint kínai ocskasagokat.

2020. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Szia. Biztos nagyon szépen horgolsz, ügyes lehetsz. Szerintem szép gesztus lenne tőled, ha a koraszülött osztályaknak horgolnál (engedéllyel) kis spirállábú polipokat. Sokat segít a korababák gyógyulásában és nincs a polipokból túl sok. Nézz utána, hogyan tudsz adományozni ily módon
2020. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek. Akik szerint semmiség, meg csak betanulás és idő kérdése, az nyugodtan próbálja ki.

3000-3500Ft-ot adnék értük.

2020. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

Horgolok koripot :)


(azt nem tudom, hogy sikerült kiemelni a kérdést, nem volt szándékos :D )

2020. jan. 30. 08:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!