Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy érzed, mennyire szeret...

Hogy érzed, mennyire szeret téged a gyereked? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
3 hónapos.Imád engem,mert én vagyok neki a megtestesült 2 lábon járó tejcsárda
2019. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szeret.Ezt érzem akkor mikor megölel vagy rám mosolyog vagy nekem panaszkodik.2 éves.
2019. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szeret engem es az apjat is. Megolel, puszit ad, hozzam szalad ha valami baj van.erzem ahogy rank mosolyog. Imadni valo, masfel eves.
2019. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon szeret mindkettő. A nagy szavakkal, ólelessel, puszival minden nap kifejezi. A kicsi mosolyog, bújik, örül nekem. Érzem, hogy szeretnek.
2019. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretnek.

A nagy fiamnál a bizalomból tudom, 21 éves.

A lány 13, ő most többször utál mint szeret, kamasz😁

A kicsi 2 éves fiú, nála egyértelmű😊

2019. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Abból érzem hogy ha fáj valamije, hozzám szalad sírva. Este velem akar aludni.

De ő nagyon ritkán ölel meg, vagy ad puszit magától.

Nem az a típus akit dajkálni lehet csak úgy.

4 éves kislány.

2019. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5 éves, ölel, puszil, keresi a társaságom, engem rajzol, mosolygok a rajzain, hozzám jön, ha fél vagy baja van, utánoz bizonyos dolgokban.


Igazából ezeket más szeretteivel is csinálja(rokonok, barátok) pontosan nem tudnám megmondani, de érzem, hogy szeret, jobban, mint másokat.

2019. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap mondja, hogy szeret, imád, ölelget, puszilgat. 13 éves kamaszlány.
2019. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Én nem érzem, hogy szeretne :(

Most két éves, nem jön oda hozzám, csak ha valami baja van, vagy kell neki valami. Nem ölelget, sokszor menekül az apjához, ha közelítek felé. Ha puszit adok neki, általában letörli, ha én kérek tőle, vagy azt mondja, hogy nem, vagy fogja az egyik plüssét, odanyomja az arcomhoz és cuppant egyet a szájával, hogy még csak véletlenül se neki kelljen megtennie.

Jó, persze, szigorúbb vagyok, mint a többi családtag, de olyan szomorú azt látni a bölcsiben, hogy sok gyerek mennyire rajong az anyjáért, az én gyerekem meg úgy megy be, hogy annyit se mond nekem, fapapucs. Annyi mindent próbálok megtenni, hogy neki jó legyen, és mégis ilyen velem. :(

2019. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
3 éves, igazából mostanában érzem h igazán szeret minket. Ki tudja fejezni, dobálja a puszikat, bújik, tudatosan, nem csak ösztönből. Imádom 🙂
2019. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!