Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen harmadik nevet adnál?

Milyen harmadik nevet adnál?

Figyelt kérdés

Két fiam van, Benett és Dominik. Becézve Beni és Domi. Milyen harmadik nevet tudtod ajánlani aminek ilyen tipikus kisfiús becézése van?

Kérek mindenkit, hogy a rossz indulatú válaszokat előre is mellőzze. Tudom, hogy nem maradnak örökre kisfiúk, de egy csecsemőre olyan kemény rámondani, hogy Zsolti vagy Csabi.Azért olyan harmadik nevet keresünk aminek a becézése nagyon "babás".

Köszönöm :)



2019. okt. 6. 20:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%
Tamás - Tomi
2019. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik normális választ adtak.🙂 Még várok válaszokat.

Kedves 17-es nem szándékoztam megbántani senkit akinek Zsolt nevű fia van. Remélem nem vetted magadra. 😊 Ha igen, bocsánat. Boldog gyermeknevelést kívánok!

Kedves mindenki más aki a tucat neveim gúnyolódásán élvezkedik, direkt van ennyire egyszerű és közkedvelt nevük ami nem lóg ki a sorból. Ma már minden baj az embereknek, ha sok gyereket hívnak ugyan úgy az a baj, mert tucat, ha különleges nevet adnak az a baj, mert feltűnési viszketése van a szülőnek, ha régi a neve az a baj, mert öregedes. Ember legyél már egy kicsit elfogadóbb. Sokkal könnyebb lesz az életed úgy, csak mondom. 😀

2019. okt. 7. 10:09
 23/30 anonim ***** válasza:
85%
Balázs - Bali
2019. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%

Edvin -Edi

Leoárd/Lénárd- Leni

Sebestyén- Sebi

Péter- Pepe

2019. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%
Zente,Leon,Gábor,László,Arnold,Armand,Nándor,Rómeó,Patrik,Erik, Milán, Zénó
2019. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
89%

17es vagyok. Nem bántottál meg. Csak azért írtam le, hogy szerintem az is lehet cuki 🙂

A lehúzókkal meg ne törődj. Mindig voltak éppen aktuálisan divatos nevek. És lesznek is. Nincs ezzel semmi gond. Mindenki adjon olyan nevet, ami neki tetszik.

2019. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 17/26.-os és mindenki másnak is! A Milán név nyert. 😊
2019. okt. 10. 19:37
 28/30 anonim ***** válasza:
95%
Tucat vagy épp régies név kontra tucat-modern név. Ízlés dolga. A lányom Anna Zsófia. Pont nem érde,kel,hogy egyesek szerint túl sok a Zsófi vagy épp divatjamúlt kombó. Gyerekkorom óta egy Zsófit szerettem volna. És ő AnnaZsófis. Válassz olyat,amivel megbékélsz. A párom 45 év alatt nem fogadta el a sajátját,mondjuk a saját szülei sem
2019. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szomorú. hogy ennyire sok rosszindulatú ember van itt. Szerintem amíg egy gyereket szépen nevelnek, etetik, nem bántják, segítik, igazi szülőként viselkednek, annyira piti dolog a néven gúnyolódni. A Levente meg ne haragudjon senki, lehet hogy divatos de igazi magyar név, nem is tudom miért kell gúnyolni. Kikérem a férjem és bátyám nevében is.


Felolvastam a válaszokat a férjemnek (élén a Leventés mocskolódással) és csak annyit kérdezett: Hát ezeknek meg mi bajuk?


Kedves kérdező!

A Milán egy tök jó név! Melyik becézés mellett döntöttél? Ha a becézés nem számítana nekem az Ezra tetszene, olyan szép név, de abszolúte nem illik a férjem vezetéknevéhez.

2019. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Így Beni, Domi és Milu lesz. 😊

Sajnos nagyon sok ember szerint csak az lehet jó amit ők gondolnak. Én nem veszem fel, hiszen akkor nem írtam volna meg a választott nevet tudván, hogy majd azt is leszólják. De elkeserítő, hogy bele se gondolnak mennyi fájdalmat okoznak egy kismamának aki a gyermeke védelme miatt (fél a csúfolástól) vagy tanács érdekében kérdést tesz fel és leszólják ilyen otromba stílusban a választott nevét. Miért fáj egyeseknek hogy a kismama a 255. Bencét szeretné megszülni? Persze elhiszem azt is, hogy nem mindenkinek tetszik egy adott név, de miért nem lehet normális módon közölni? Itt tanácsot és véleményt kérnek az emberek mégis a legtöbb esetben csak kritikát és gúnyt kapnak. Kérem ezt ne vegye magára olyan, aki segítette a választásomat vagy mások kérdésére válasszolt normálisan.

Bevallom a kérdésnél nem írtam elég érthetően, pontosítva úgy hangozna a leírás, hogy számomra kemény lenne egy csecsemőt, a csecsemőmet le Zsoltizni. Mert vannak nevek amikkel nem tud azonosulni az ember, ezzel nincs baj. Csak ne bántsuk a másikat amiért ő tud.

Elnézést, kicsit most kitörtem, de csak mert annyi kérdést látok ahol a kismamák segítséget kérnek név választás kapcsán és mennyi bántást kapnak érte, nem számítva milyen névre vonatkozik a kérdés.

2019. okt. 11. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!