Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmennétek nyaralni külföldre...

Elmennétek nyaralni külföldre a 2 éves gyereketek nélkül 1 hétre kettesben apával?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 12:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
20 hónapos a kisfiam. Együtt megyünk idén nyaralni. Tavaly még nem voltunk, mert hogy kicsi is volt még, nem is álltunk úgy anyagilag, előtte levő évben meg a nagy pocakom miatt nem voltunk nyaralni. Úgyhogy mi úgy döntöttünk, mindenképpen hármasban megyünk, pedig a nagyi bevállalta volna a gyerkőcöt. De én még most nem akarnám nélküle tölteni a nyaralást, majd pár év múlva már inkább.
2011. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

20 hónapos gyerekre annyira nincs kiadás, szállás is ingyen van.

Menjetek hárman.

2011. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
63%

12:49


Igen, csak épp azért is szoktak elmenni, hogy egy picit kikerüljön az ember a mókuskerékből és kipihenje magát.

Ha hármasban mennek, akkor egy csomó program kilőve, este meg korán ülhetnek a szállodában, mert a gyerkőcöt nem lehet magára hagyni.

2011. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Tavaly hármasban voltunk úgy hogy a keresztszülők is jöttek. Hát lehetett volna sokkal rosszabb is ha ne adj Isten a gyerek lebetegedett volna, de így is gáz volt. Az idő rossz volt, a gyerekkel folyton vissza kellett menni a szállásra etetni, altatni azt itthon ingyen is meg lehet csinálni. Alig vártam hogy hazaérjünk.

Ja és a gyerekre egy percet sem vigyáztak a sógoromék.

2011. máj. 31. 12:56
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha mamával nagyon jól el van, akkor miért ne? Kisfiam is 2 éves, betegség miatt 1,5 hetet volt anyáéknál, csak hétvégén láttuk. Nagyon szeret ott lenni. Egyébként mi is 3-asba megyünk nyaralni. Voltunk pocakosan is, amikor 5 hós volt, utána 1,5 éves, és persze most is. Én nem éreztem hogy kihagytuk volna programot. Még sem itthon voltunk, hanem pihentünk, nem agyaltunk a gondokon. Ha te úgy gondolod, hogy el akarsz menni nélküle, akkor nyugodtan. Én nem hagynám itthon, de ez a ti dolgotok.
2011. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék, viszont nem vetem meg azt aki igen. Én eléggé ragaszkodom a lányomhoz, még nem hagytam senkire 1 óránál tovább. Ha elvan a nagymamánál és Te jól éreznéd magad hogy nincs veled, persze miért ne. :)
2011. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
3 napnál tovább, pláne külföldre kizárólag gyerek nélkül mennék. Attól még lehet szeretni, imádni, de pihenni mész, de lássuk be, gyerek mellett pihenni és házaséletet élni, illetve ápolni nem lehet, és az ember ezért megy nyaralni. Ha van valaki, akiben megbízol annyira, hogy nyugodt lehetsz a nyaralás ideje alatt, mindenképp hagyjátok nála és majd ha nagyobb lesz, akkor lehet őt is vinni és akkor már együtt úszkáltok, pacsáltok, túráztok, kirándultok. Szerintem kb. 5 év alattival nyaralni indulni minden, csak nem pihenés, akkor meg minek ad ki az ember százezreket nyaralásra? Valószínűleg őrülten fog hiányozni, de biztosan jobb így, legalábbis nekem csak jobb lenne és új ember lennék, mire hazajönnénk, aki 100%-os feltöltődéssel, újult energiával tudna a gyermekével foglalkozni.
2011. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Úgy vagyunk vele, hogy lehet hogy hosszú ideig nem fog telni nyaralásra. Jövőre a fürdőszobát renováljuk és a másik nagy kérdés, hogy lesz e munkahelyem. Ha jövőre munkanélküli leszek nem fogunk sehová menni az tuti. Most nagy nehezen összejött a pénz egy külföldi nyaralásra. Hát ez van. Anyukámban maximálisan megbízom.

Köszi a válaszokat.

2011. máj. 31. 13:12
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
13:04 vagyok. Ha nem tudjátok, legközelebb mikor is lenne lehetőségetek, akkor hagyd a Mamára. :) Jó az, ha az ember számíthat valakire, van, aki ezt nem tudja megtenni, ne is gondolkozz többet rajta. :) Persze a Te döntésed, én így tennék.
2011. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
78%
Egyetértek a 13:04-es válasszal. Menjetek, pihenjétek ki magatokat.
2011. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!