Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pozitívat teszteltem, de...

Pozitívat teszteltem, de megjött!? Komoly a kérdés

Figyelt kérdés

Szóval pozitív lett a tesztem, viszont egy hétre rá megjött. A harmadik napon -soha nem szokott ilyen lenni- nagyon erős lett a vérzésem. Azóta a vérzésem elmúlt, és csináltam tesztet újra, de negatív.

Szerintetek lehet baj?


2019. okt. 7. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem írta, hogy késett-e már egyáltalán, amikor tesztelt, csak azt, hogy a tesztelés után 1 héttel megjött.

Kémiai terhesség volt, ahogy már írták többen is.

2019. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11: bocs, én feltételeztem, hogy akkor tesztelt, mikor már késett.
2019. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem szukseges az orvoshoz rohani. Ez egy kemiai tehesseg volt es amennyiben maradt volna valami a mehedben ami a verzesel nem urult volna ki akkor eros alhasi gorcseid, fajdalmad es lazad lenne. Ha ezek kozul egyik sincs es a verzesed is elmult akkor ennyi. Az elet megy tovabb es majd legkozelebb sikerulni fog. Nekem is volt tavaly 2 kemiaim es most 36 hetes terhes vagyok. Fel a fejjel!
2019. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :(
2019. okt. 8. 14:30
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

Hasonló a történetem, pozitív tesztek (4 db teljesen egyértelmű) majd pár nap múlva összeszedtem vmi betegséget, 4 nap magas láz után 10 nap múlva megjött...

Holnap megyek dokihoz - amúgy is esedékes a cito - ezt az időpontot még a pozitív teszt miatt kértem, jól érzem magam, szerintem teljesen kitisztultam, de biztos ami biztos nézzen rám az orvos. Ha nem voltál mostanában, szerintem nyugodtan menj el, legalább Te is megnyugszol.


29N

2019. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség. Ha a teszt negatív és a vérzés elmúlt, felesleges orvoshoz menni. Ha bent maradt volna valami, akkor pozi lenne a teszt.
2019. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!