Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma reggel pozitivat teszteltem...

Ma reggel pozitivat teszteltem. Hova kell ezután menni? Védőnőhöz? Nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
HÁny hetes vagy kb? Utolsó menszi első napjától számold ki. Ha nincs vérzés vagy erős görcsök, akkor kb a 6-7. héten menj először nőgyógyászhoz. Utána pedig felkeresheted a védőnőt.
2014. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a lényeg lemaradt: Gratulálok!!!
2014. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd kb. 3 hét múlva a nőgyógyászhoz. Ő majd kiállít egy papírt arról, hogy terhes vagy és azzal kell majd a védőnőnél jelentkezned. De addig is türelem van még 3 heted mielőtt bárhova is mennél.
2014. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Várj még 2-3 hete, aztán menj nőgyógyászhoz aki megállapítja a terhességet vizsgálattal, UH-al (a pozitív teszt nem számít annak).

Majd ezután kell felkeresni a körzeti védőnőt, ezzel ráérsz a 10-12. hétig.

Előtte nem szívesen állítanak ki kiskönyvet, mert az esetleges vetélés miatt csak felesleges papírmunka és fájdalom várna rád.

2014. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4es, te miket beszélsz? Felesleges papírmunka egy esetleges vetélés előtt? Ez röhej, nem így állnak hozzá a védőnők, hogy "Ó ne gyere 8-9 hetesen, úgyis lehet elvetélsz, akkor meg kárbamegy a napom!" Ugyan már.

Én is 8 hetesen mentem először a védőnőhöz (a nődoki után 2 nappal), és már küldött is vérvételre, aminek meg kellett lennie a 12. hétre.

2014. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Nekem így mondta a védőnő és ha belegondolsz érthető is.

2014. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég a 7. Hét körül menni nőgyógyszhoz, tehát a az utolsó menstruáció első napjától számított 7. Héten. Persze, ha bármilyen gond van( vérzés, barnázás), akkor elöbb.

Ha ő hall szívhangot, akkor leletezi, és ezzel a papírral mész a védőnőhöz.

Gratulálok!

2014. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!