Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pozitívat teszteltem, ma...

Pozitívat teszteltem, ma voltam dokinál hát nem baba hanem ciszta 54mmes. Mi várható ez után? Kaptam gyogyszert hogy meg jöjjön, meg kúpot mert van egy kis gyulladás. Ezután mi lesz?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 19:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Labor volt? Kontroll másik dokinál?
2019. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem küldött el laborba, másik dokinál nem voltam.. Itt nem sok lehetőség van
2019. júl. 22. 19:46
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
Akkor maszekban menj el laborba. Én sosem láttam ciszta okozta pozitív tesztet. Ellenben olyat már igen, aki ezt benézte. Hányadik napon voltál az orvosnál? Mióta késett?
2019. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Uterus nagysaga 75*44mm endometrium vastagsága 11mm

Terhesség nem ábrázolodik.

J. O ovariumban egy 54mmes kétrekeszű ciszta ábrázolodik.

B. O ovariumban 33*23mm. Legnagyobb folliculus 4mm.

Douglasban folyadék nincs

Dg. Cista ov.l. D

Ez volt a papiromon

2019. júl. 22. 19:54
 5/30 A kérdező kommentje:
4-5napja késik. Most elbizonytalanodtam.. Laborba ha kérekidőpontot az nem most lesz még egy gyogyszert már bevettem amit felirt... Amitol elvileg megkellene jonnie
2019. júl. 22. 19:55
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
4-5 napos késésnél nem is kell még látnia semmit, ciszta meg az esetek 99 százalékában a terhességtől független, nem az okozza a pozitív tesztet... Laborban kéne vizsgálni, hogy a HCG megfelelően emelkedik-e.
2019. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
61%
Azonnal nézesd meg magad másik dokival. Lehet cysta miatt áll pozitív, de nagyon ritka.
2019. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 5 hét 2 naposan nézte az orvos cisztának a kisebbik lányom. Pozitiv tesztjeim voltak, vérezni kezdtem. Rohantam az ügyeletre, ott mondták, hogy nem terhesség, hanem ciszta. Hazáig bőgtem. Most 4 éves a kis "cisztám". Keress sürgősen egy másik dokit, lehet, hogy nálad is benézték.
2019. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Megyek holnap laborba... A férjem nem hisz nekem azt mondja hogy a cysta miatt késik és hogy amiatt pozitiv a teszt is halvany csík volt igaz de tegnap teszteltem... Most annyira nem tudom már magam sem hogx mit csináljak
2019. júl. 22. 21:36
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
Az orvos egy felelőtlen ember!!! Ha ezt nem látom nem hiszem el! Gratulálni tudok csak neki! Nincs az az orvos aki 5 napos késéssel ultrahangon terhességet látna!!! Most a gyógyszerrel előidézhetett egy vetélést amennyiben tényleg terhesség van! Nagy valószínűséggel igen! Na ezért nem szabad orvoshoz rohanni ilyen korán
2019. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!