Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma hajnalban pozitívat tesztel...

Ma hajnalban pozitívat teszteltem. Szerintetek így jó lesz?

Figyelt kérdés

A páromnak úgy szeretném megmondani, hogy vettem egy kis babacipőt. A dobozára szeretném ráírni, hogy "Apa! 9 hónap múlva érkezem. Addig kérlek vigyázz anyára! Pocaklakó."

:)

Jó lesz így szerintetek?


2011. okt. 7. 07:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzelmes típus, akkor igen.
2011. okt. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok, de nekem ez olyan erőltetetten nyálas.

Mondjuk mindenki más, te ismered a férjed, ha ő is olyan, mint te, akkor elképzelhető, hogy örül neki.

2011. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
és ha még sem érkezik, nem akarok rosszat, de soha nem tudhatod hogy közbe jön valami, elvetélsz vagy betegség, én babonás vagyok és csak a biztosra adtam, ultra hang nélkül nem is mertem semmire sem gondolni
2011. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
én ki se birnám h ne most azonnal telefonáljak neki...sztem is nyálas dolog a kiscipö meg versike...amugy ha pozi a teszt akkor már 8 hónap mulva érkezne...
2011. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is elég nyálas, de te ismered a párodat.
2011. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet, főleg ha már Ő is szeretné, hogy babát várjatok.

Privát vélemény: a kiscipő elég elcsépelt, viszont a szöveg nagyon tetszik. Lehet, hogy címzett borítékban a postaládában lenne a helye :)

2011. okt. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt írjátok, elcsépelt a kiscipő... de olyan sokszor történt már ilyen az ifjú papával, hogy neki is annak tűnik? ;)))


Kérdező! Ha úgy érzed, így szeretnéd, akkor jó lesz!

GRATULÁLOK!!! :)

2011. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a gratulációt is kedves utolsó. :) Első baba, már nagyon vártuk és szerettük volna mind a ketten. Annyira új még ez az egész és úgy izgulok. Szeretném, hogy különleges legyen, ahogy megmondom neki. És én is nagyon nehezen bírom ki, már legszívesebben reggel elmondtam volna :)
2011. okt. 7. 10:21
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nyálas, de ha szeretitek az ilyen dolgokat, akkor hajrá.


Én közöltem, hogy nem jött meg x napja és veszek tesztet

2011. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írom, de tényleg ez a tipikus amerikai filmekből átvett gesztus.

Csak egy pici kreativitás kell és sokkal eredetibben is lehet tálalni!

2011. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!