Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Haegy ferfi sokat dolgozik...

Haegy ferfi sokat dolgozik egyenlő azzal, h semmit nem kell foglalkozzon a családdal?

Figyelt kérdés
Már napi szintűek lettek a viták ebből. Azért mert a párom sokat dolgozik este ér haza,semmit nem csinál (házi munkát nem is kell )De a gyerekkel se kell foglalkozni?max egy puszi aztán ő elvonul nézi a filmeket videót,telozik.En meg altatok fel 10 10 ig.Mire el altatom a gyereket arra már fekszik le ,és se velem se a gyerekkel nem foglalkozik.Mondtam már neki hogy nekem ez már sok,és haza megyek pár napra a szüleimhez mert minek legyünk itt ha úgysem törődik velünk.Megint csak azt vágta a fejemhez hogy ő mennyit megy ,h éljünk.De akkor ennyi? Ha sokat dolgozik akkor csak az enyém a gyerek? Nem ertem......És meg én menjek a k.... anyámba.

2019. okt. 10. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te is tudod hogy nem a válasz. Attól hogy sokat dolgozik még törődhetne veletek. Ha annyira fáradt hogy nem tud semmit csinálni, akkor is oda mehetne hozzátok és játszhatna úgy a picivel hogy te is ott vagy. Akkor neki nem is nagyon kellene még megmozdulnia sem. Vagy könyvet nézegetni. Ilyesmi. Meg hát nézhetne filmet, videót de előtte/utánna legyen veletek.
2019. okt. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát, akkor szedd a sátorfát és menj a szüleidhez. Ha annyira sokat dolgozik, minek neki család, nem igaz? Ha meg kellett a család, akkor illene velük foglalkozni, bármennyit is dolgozik. Mi lenne, ha mindenki így állna hozzá. Szrj te is mindenre, mert sokat dolgozol... No comment!
2019. okt. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Az én férjem is sokat dolgozik. Ráadásul két állása van. Alig látjuk. De ha itthon van akkor szinte teljesen nekünk szenteli magát és bármiben segít ha kérem. Magától azért ő se végez házi munkát, de ha kérem, akkor gond nélkül megcsinálja. Arra viszont nem kell kérnem hogy foglalkozzon a gyerekével.
2019. okt. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Jó ötlet, menj a szüleidhez. Mutasd meg neki, milyen jó arra hazaérkeznie, hogy csend van, senki nem nyaggatja semmiért, és egy rendelt pizzával békésen filmezhet, aztán végigalhatja az éjszakát gyerekbőgés nélkül. Te meg majd az ajtó alatt kúszhatsz vissza, amikor végül kifogysz a pénzből és tőle kell kérned.
2019. okt. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Kapjon konkrét feladatokat. Pl minden másnap altasson ő.
2019. okt. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
4es,a pénz nem minden. Van, amit nem lehet pénzen megvenni... De gondolom veled is ennyit foglalkozott apád!
2019. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

66%-os te sem vagy túl okos, igaz?

Aki gyereket-családot vállal, az jó esetben tudja, hogy nem a csendes lakásba ér haza, ahol rendelt pizzával nyugiba filmezhet éjjelig. Nem értem ennek fényében minek család, ha aztán azzal vagdalkózik, hogy neki nem jár a nyugi, meg a rendelt pizza. Komolyan ennyi eszük nincs már manapság az embereknek? Nem tudják mit vállalnak? Mi volt az elképzelés?

2019. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem, ez így nem oké. Az én férjem is sokat dolgozik ( mondjuk már én se otthon vagyok), korán reggel megy el és 8 körül ér haza, de fixen ő mondja az esti mesét és ő altat, szinte csak a cipőjét veszi le és megy a gyerekhez. Kb ennyi fér bele a napba, de pont ezért csinálja ezt ő, mert a gyereknek az apjára is szüksége van, ezt a minimális időt igyekszik minél jobban kihasználni.

És azt hozzá kell tennem, hogy mindezt úgy is megcsinalja (meg még sok minden mást is), hogy nekünk éppen elég nagy szarban van a házasságunk. De ez nem jelenti azt, hogy a gyerekkel ne foglalkozna, és megcsinál mindent, amit csak tud. Mert egy jó apa ezt teszi. Akkor is, ha kettőnk között vannak problémák, de a gyereke az a gyereke, akármi is van.

2019. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mégis ő haragszik rám.O sokat dolgozik.Nekem semmi sem jó.
2019. okt. 11. 11:16
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
A férjem, ha itthon van, akkor is sokat dolgozik, de mindenből kiveszi a részét. De pl. mikor legutóbb hónapokat volt háborús területen, akkor ott marhára nem pihent, de amikor hazajött, akkor rögtön és szószerint mondom, hogy este megérkezett egy másik időzónából úgy, hogy 18 órája volt ébren és nem ment pihenni, hanem órákig épített a gyerekkel, de már esett ki a kezéből a kocka, a gyerek meg adta a kezébe, hogy apa, apa. Reggel meg kelt a családdal és reggelit csinált, aztán azonnal a nyakába szakadt a gyerek, a háztartás fele meg azok a dolgok, amiket én nem tudtam megcsinálni/elintézni hónapokon át nélküle. És egy kva szót nem szól, sőt folyamatosan azt mondogatja, hogy végre nekem is van időm magamra, mert tud segíteni és megérti, hogy sok volt egyedül amíg nem volt itt. Na most, lehet, hogy a férjem valami extra kivételes ember, bár én ehhez vagyok szokva, de a tiéd az valami katasztrófa, ahol ilyen az ismeretségi körömben a férfi, ott mondjuk szegény nőnek kár volt neki szülni, de nem vette észre időben, hogy milyen emberrel is áll szemben. Kritikán aluli, amit művel, el ne hidd, hogy ez normális.
2019. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!