Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a férje...

Van itt olyan, akinek a férje előző házasságából már született gyermeke? Nem zavar, hogy akit te szülsz majd neki, már nem az első gyermek és öröm az életében?

Figyelt kérdés
Nem te adod meg neki először ezt a csodát... nem rossz érzés ez? Vagy az, hogy egy másik nőt már egyszer elvett, és közös jövőt tervezett vele? Én ebben a cipőben járok, és fáj ez a tudat.

2019. okt. 12. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Az én férjemnek 4 gyereke van a volt feleségével. Soha nem zavart. Februárra várjuk az első közös gyerekünket.

Ha neked ez zavaró, akkor mi a francért jöttél össze egy elvált, gyerekes pasival?

2019. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyunk egyformák. Nyilván lesz akit zavar, és van akit nem. Személy szerint engem igen. De ezen nem lehet változtatni, tehát el kell fogadni. Amikor megszületik a baba, már ez nem fog annyira érződni. Akkor már a pici lesz aközéppontba. Normál esetben a férjnek is.
2019. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Akkor hagyd el.

Engem nem zavar a tudat, hogy a párom már volt nős, és van egy lánya. Sőt, kifejezetten örülök neki, mert látom, hogy jó apa. A tönkrement házasságából pedig sokat tanult.

2019. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Engem is zavar. Az exemnek volt egy kislánya, de én nem szerettem "második" lenni, én mindig is voltam annyira "önző", nem tudom miért, de ilyen vagyok. Persze ennek nem maga a kislány volt az oka és sosem éreztettem vele, hogy problémának érzem. Nem is voltunk sok ideig együtt. Teljesen megértem, ha valaki nem tudja magában rendezni a dolgot, nem gondolom őt ezért rossz embernek.
2019. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez nekem is megfordult a fejemben. Mi ezt átbeszéltük, annak ellenére éreztem ezt, hogy mindig mondta, hogy ez nem így lesz és ettől nem kell félnem. A férjemnek 2 fia van az előző házasságából. Az volt bennem, hogy mindenképpen lányt szeretnék neki szülni. Úgy néz ki sikerülni fog...márciusra várjuk a közös lányunkat.
2019. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Nàlunk is van a páromnak kisfia, 12 éves. Van pár helyzet, ami nehezített így, pl szorongtam, hogy pont akkor indul a szülés, amikor nálunk van, meg a szoptatás is nekem zavarbaejtő (nyilvan nem szoptatok előtte).

De ez amit mondasz, sose merült fel. Azért a gyerekvállalás elég nagy szívás, mi az, hogy "én adom neki ezt a csodát", ha egyszer a közös gyerek, és ketten neveljük?

Meg en örültem, hogy kettőnk közül ő legalább konyít a babákhoz.

2019. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Felesége nem volt, csak egy "besikerült" fia. Nekem ez nem volt probléma, alapjáraton is szeretem a gyerekeket. Az meg, hogy nem először éli át veled, nem fontos. Normális esetben minden gyerekünket ugyanúgy szeretjük, mindegy hányadik. A közös jövőt meg nem csak a házasok tervezik. Amikor szerelmes valaki, már kamaszként is azt hiszi, hogy a másikkal éli le az életét. Aztán persze pofára esünk párszor.
2019. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, mert nem jönnék össze olyan emberrel, akinek már van gyereke. Ne értsd félre, nem szemrehányás. Hanem én ismerem magam, nem tudnám elfogadni, féltékeny lennék a gyerekre. Nekem nem menne. A férjem előző kapcsolata 10 évig tartott. Akármennyire szeretem, az elején is tudtam, és ma is azt mondom, nem jöttem volna vele össze, ha az exével gyerekük is lett volna.

Tisztelem azokat, akiket ez nem zavar.

2019. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!