Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után volt 6 hét amíg...

Ani1993 kérdése:

Szülés után volt 6 hét amíg vereztem el múlt majd egy hét múlva megjött a menstruációm . Rá egy hétre pecsetelo verzesem van mitől lehet?

Figyelt kérdés
Napi egyszer szoptatok mert a fiam alszik el rajta és szede fogamzásgátló tablettát vajon az lenne a baj . Segítsetek a héten kell dokihoz mennem de bolondulok bele mi lehet a baj
2019. okt. 13. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Desirettet írt fel? Nekem azt írták fel, és nagyon szar mellékhatásai voltak. Olyan hangulatingadozásaim voltak, hogy nyugtatót kellett szednem, és havi 3 hétig menstruáltam. Fél évig vártam, mert ugye szülés után 9 hónapig bármilyen szokatlan menstruáció normális lehet (az is, ha nem jön meg, meg az is ha túl sokat, túl sokáig jön meg), de miután abbahagytam a fogamzásgátlót, minden tünetem elmúlt.


Lehet, hogy még csak nem állt be a menstruáció rendesen szülés után, de a fogamzásgátlótól is lehet. Nyugi nem fogsz ennyitől elvérezni, de a dokinak azért említsd meg a problémát.

2019. okt. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem cerazettet írt fel mivel még szoptatok de nagyon zavaró egy tisztasági betét elég egy napra olyan is van hogy egy egész nap semmi nincs sőt sem a hasam nem fáj sem semmi csak pecsetelo verzesem van
2019. okt. 15. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!