Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálsz, ha a gyerekednek...

Mit csinálsz, ha a gyerekednek pisilni, kakilni kell, de sehol egy wc a közelben, haza pedig nem érnétek?

Figyelt kérdés
Engem a napokban megszólt egy férfi, amiért a kisfiam egy bokorban kakilt. Martam egy lyukat a földbe, majd utána betemettem. Nem tudtunk mást csinálni. Jobb ha a gatyájába megy ? Ráadásul nem voltunk annyira szem előtt. A férfi volt az egyetlen, aki észrevette. Mégis bunkó, minősíthetetlen stílusban ordibált velünk. Kisfiam el is sírta magát. Arra nem tudott válaszolni, hogy mit tett volna a helyemben.
2019. okt. 17. 09:58
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Tényleg akkora nagy bűnt követtünk el ?
2019. okt. 17. 09:59
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Én is ezt tettem volna vmi boktor keresni. Ne foglalkozz vele..
2019. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%

Honnan tudod hogy nem értetek volna haza?

Velünk is volt sokszor hogy már sírt a gyerek hogy nem bírja ki és láss csodát, kibírta!

Te is nekiállnál bokorba szrni?

2019. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem lehet máshogy megoldani, és gáz, hogy egy idegen nekiállt szegény gyereket leordítani. De illik összeszedni egy zacskóval... (Ezért jó ha van egy kisgyerekes anyukánál ez is, meg papírzsepi és kézfertőtlenítő. Ha nagyon profi akarsz lenni, meg lehet magaddal hordani összecsukható papírbilit :D legalábbis pár éve lehetett kapni.)
2019. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Èn is simàn megkakiltattam volna. Ritkàn jön rà ùtközben, de múlt hónapban tòparti sètànyon egy pad takaràsàban ,, sikerült", felszedtem zacskóval, mint egy kutyakakit. Az ordibàlòt a kutyàk is zavarjàk? Az nem zavarja, hogy nincs elèg nyilvànos wc? Vannak sajnos bunkò emberek, remèlem a kisfiadnak nem vette hosszù tàvon szemèlyesen.
2019. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, gratulálok. Ezek szerint a te gyerekeid szobatisztán születtek.
2019. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
Hármasban szántam!
2019. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, a gyerek alig múlt 4 éves. 30 perc lett volna az út hazáig busszal, amire még 16 percet várni kellett. Így is a gatyájába ment kicsi. Nem bírta volna ki. Nekem volt már bélcsavarodásom, nem kívánom senkinek, főleg nem egy gyereknek.
2019. okt. 17. 10:09
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Egy ismerősöm is ugyanígy járt, kislánynak kakilni kellett, be a bokorba erre egy férfi megszólta. Ismerősöm nem esett kétségbe leszúrta a férfit hogy ha wc papírt nem tud adni hagyja őket békén mert van épp elég bajuk. Eszem megáll az embereken, de kérdésedre a válaszom h nem követtetek el bűnt, én is ezt tettem volna.
2019. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én is a hármasnak szántam. Papírral felszedni pedig nem tudtam volna. Nem olyan állaga volt.
2019. okt. 17. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!