Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik társadalmi réteg...

Melyik társadalmi réteg vállal arányaiban több gyereket, mint a többi?

Figyelt kérdés
Nem végeztem valami nagy kutatómunkát, csak itt ott olvastam a témában és próbáltam nyitvatartani a szemem. Nos, és azt vettem észre, hogy a 3-4 gyerek akkor jellemző, ha egy család nagyon gazdag, vagy éppen nagyon szegény, tehát az életszínvonal két végén arányaiban több gyereket vállalnak az emberek. Szerintetek ez mennyire igaz? Mi ennek az oka?

2019. okt. 21. 00:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%
Komoly feltételek? Hallgatlak.... Pár éves munkaviszony? Az szerinted komoly feltétel ahhoz, hogy milliókat engedjenek el a hitelből és az új autóból? A többit hagyjuk is, Csokot pl.
2019. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!